OnePlus 11R v plné parádě: uniklé fotografie nenechávají prostor pro fantazii

oneplus 11
  • Známý leaker zveřejnil několik fotografií OnePlus 11R
  • Na nich jsou zachyceny všechny strany ještě nepředstaveného zařízení
  • Potvrdila se přítomnost infračerveného portu i přepínače zvukových profilů

Fanoušci OnePlus netrpělivě vyhlížejí představení modelu s číslem 11, který by měl doprovodit také kousek s označením 11R. O tom prozatím mnoho nevíme, byť z dříve uniklých snímků jsme se dozvěděli, že bude nejspíše disponovat Snapdragonem 8+ Gen 1, 120Hz Full HD+ panelem, 50Mpx hlavním fotoaparátem Sony IMX766, 5000mAh baterií s podporou 100W nabíjení, infračerveným portem a přepínačem zvukových režimů. Chystaná novinka bývá často srovnávána s nedávno odhaleným Xiaomi 13, nicméně oproti němu bude zaostávat nejen pomalejším procesorem, ale i slabší fotografickou výbavou.

Nyní známý leaker Yogesh Brar na svém twitterovém účtu zveřejnil několik fotografií připravovaného OnePlus 11R, které prozrazují téměř vše. Přední straně dominuje zakřivený displej a miniaturní průstřel, na hranách také nalezneme dříve zmíněný přepínač profilů a infračervený port. Zadní straně dominuje vystouplý fotomodul se třemi čočkami a přisvětlovací LED, přičemž celé tělo je vyvedeno v decentní tmavě modré barvě. K mání jich ale jistě bude více.

Detailnější pohled na design bohužel zakrývá silikonové pouzdro. I tak lze odhadnout, že rozhodně nepůjde o žádného střízlíka – na pohodlné ovládání jednou rukou můžeme rovnou zapomenout.

Jestli se OnePlus 11R představí společně s klasickou jedenáctkou, prozatím není jasné. Jestli se tak stane, zjistíme už 4. ledna na čínské premiéře, respektive 7. února na té mezinárodní.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Kapitoly článku