Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Olympiáda se slevou: přímé přenosy ve službě StreamOn lze objednat za akční cenu

Olympiáda se slevou: přímé přenosy ve službě StreamOn lze objednat za akční cenu

Zimní olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu se nezadržitelně blíží, což s sebou nese spoustu sportovních přenosů. Mobilní operátor T-Mobile, který je oficiálním partnerem Českého olympijského týmu, vychází svým zákazníkům vstříc a po dobu trvání olympijských her, tedy od 9. do 25. února, nabídne svou službu StreamOn za zvýhodněnou cenu.

Prostřednictvím StreamOn můžete sledovat Český olympijský tým v aplikaci Mobilní TV, která zahrnuje televizní kanály ČT Sport, Eurosport 1 a Eurosport 2. Pro příznivce mluveného slova je k dispozici i iRozhlas. Za 49 korun na měsíc můžete v těchto aplikacích čerpat data neomezeně, což se pro živé přenosy hodí. Pro paušály platí nabídka pro aktuální a příští zúčtovací období a pro předplacené karty jen na únor, přičemž následující měsíc se služba automaticky obnoví za plnou cenu 249 korun, pokud ji nestihnete zrušit.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Jeden komentář

  1. b-i-k-e-r (neregistrovaný)

    Nemelo to byt oznacene jako Komercni sdeleni?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel