Domů » Bleskovky » Ohebná Motorola Razr se blíží. Výrobce si ale upoutávkou uřízl pořádnou ostudu

Ohebná Motorola Razr se blíží. Výrobce si ale upoutávkou uřízl pořádnou ostudu

Lenovo připravuje reinkarnaci legendárního telefonu Motorola RAZR, namísto leptané hardwarové klávesnice však uvnitř tohoto novodobého véčka najdeme ohebný displej. Vzhled zařízení už dříve naznačily obrázky z patentových přihlášek, na základě kterých fanoušci značky vytvořili několik neoficiálních renderů. A některé z nich vypadají velmi přesvědčivě.

Lenovo na konci minulého týdne prezentovalo novou Motorolu RAZR před několika novináři a k propagaci použilo 30vteřinovou ukázku. Problém je v tom, že se nejednalo o oficiální video, ale o koncept youtubera Waqara Khana z února letošního roku, jehož výtvor byl obrán o vodoznak a doplněn o logo Lenovo. Youtuber přitom nebyl o zveřejnění videa požádán, Lenovo si jeho výtvor vypůjčilo bez svolení.

Motorola RAZR 2019 - Introduction & First Look!

V tuto chvíli tak není jisté, kdy bude novodobá Motorola RAZR představená, a zda vůbec vypadat tak, jako na výše „uvedeném“ konceptu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. Hezký tak že Lenovo si vypůjčilo video od někoho aby ukázali že to je jejich video no celkem dobrá taktika :D

  • Tohle je velký fail… ukrást někomu video dát na něj své logo… minimálně pokud se tak již nestalo, by měli autora kontaktovat, omluvit se a nějaká kompenzace by jim také neuškodila

   • Třeba mu za to dají nějaký Notebook nebo tohle až to vyrobí :D

   • apl to uz nejaky ten rok robi tiez, vyberie si nejaky ten fanusovsky koncept a v septembri predstavy hotovy produkt :D

   • tomas: V clanku o Apple ani zminka, hlavne si sem vyblejt ten komentar, dalsi nemocnej.

   • Lukáši článku o Apple je dva dny jak šafránu, včera recenze na huawei dneska spor Čína ve USA, nemají kde tak troli a vyblivaji si zde srdecka.

   • lukas: a teba co do toho? dotkol som sa tvojho ega? Mal by si byt menej ovecka…

 2. Vyzerá to ale nádherne.. chcem.

  • Vypadá skvěle to ano ale 40-50k do toho fakt nejsem ochotný dát ať na to máma nebo ne.
   Ku. Já chci a píši to často, retro edici původního Razra V3/3i či s motomagx V8/V9 buď s HW tě doby nebo na té úrovni nebo dnešním to je jedno, nebo razr classic new 2019 za tohle bych byl výrobci vdecen, ten telefon mi skara chybí a lituji že jsme ho tehdy s nástupem dotykacu dával pryč.
   No ale když bude nejhůř nechají se dovézt repasy nebo zázrakem někde skladové zásoby na které se zapomnělo.

 3. Jakýsi youtubera něco vytvořil s tím, že tak to bude, a ejhle, firma odpověděla také vtipem , okopírovala tubera a přidala vlastní logo a takhle to bude. Nedávno řada webů UVEDLA jak dlouho trvá vývoj návrhu smartfonu, ale tuber je s tím hotov “ aj, cvaj draj „. Tomu nelze jinak, než se zasmát

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).