Domů » Bleskovky » Ohebná Motorola Razr se blíží. Výrobce si ale upoutávkou uřízl pořádnou ostudu

Ohebná Motorola Razr se blíží. Výrobce si ale upoutávkou uřízl pořádnou ostudu

Lenovo připravuje reinkarnaci legendárního telefonu Motorola RAZR, namísto leptané hardwarové klávesnice však uvnitř tohoto novodobého véčka najdeme ohebný displej. Vzhled zařízení už dříve naznačily obrázky z patentových přihlášek, na základě kterých fanoušci značky vytvořili několik neoficiálních renderů. A některé z nich vypadají velmi přesvědčivě.

Lenovo na konci minulého týdne prezentovalo novou Motorolu RAZR před několika novináři a k propagaci použilo 30vteřinovou ukázku. Problém je v tom, že se nejednalo o oficiální video, ale o koncept youtubera Waqara Khana z února letošního roku, jehož výtvor byl obrán o vodoznak a doplněn o logo Lenovo. Youtuber přitom nebyl o zveřejnění videa požádán, Lenovo si jeho výtvor vypůjčilo bez svolení.

Motorola RAZR 2019 - Introduction & First Look!

V tuto chvíli tak není jisté, kdy bude novodobá Motorola RAZR představená, a zda vůbec vypadat tak, jako na výše „uvedeném“ konceptu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments