Domů » Bleskovky » O Samsung Galaxy Note 10 je zájem. Nejdražší varianta je v Česku vyprodaná

O Samsung Galaxy Note 10 je zájem. Nejdražší varianta je v Česku vyprodaná

Samsung hlásí obrovský zájem o své nejnovější vlajkové lodě Galaxy Note 10 a Note 10+. Za prvních 5 dní se v Česku a na Slovensku předobjednalo o 67 % více zařízení, než tomu bylo v případě předcházejícího modelu. Verze Galaxy Note 10+ s 512GB vnitřní pamětí tvoří až třetinu všech předobjednávek, a zájem tak předstihl očekávání.

Galaxy Note 10 foto 19

Proto jsou v Česku dočasně vyprodané již všechny 512GB verze a ti, kteří si zařízení pořídili po 12. srpnu, se k němu dostanou až po 20. září. O verze s 256GB vnitřní pamětí a menší Galaxy Note 10 je také vysoká poptávka, avšak ty jsou v Česku zatím stále k dispozici a budou doručeny včas.

O posunu termínu dodání 512GB verze byli informovaní všichni čeští prodejci, kteří mají dostupnost zařízení upravit i na svých webových stránkách a v internetových obchodech tak, aby zákazníci nebyli překvapení z pozdějšího dodání.

„Zájem Čechů o největší verzi Galaxy Note10+  v rámci předobjednávek nás upřímně překvapil.  Po sérii Galaxy S10 a Galaxy A50 jde tak o další zařízení, které tento rok zaznamenává rekordní poptávku. Zároveň se však chceme omluvit všem zákazníkům, kterým nedokážeme zaručit dřívější dodávku jejich zařízení s 512GB pamětí. Ty jim tak budou postupně doručované od 20. září,“ uvedl Tomáš Balík, ředitel mobilní divize společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodal: „Obrovský zájem zaznamenávají i 256GB verze a menší model Note10, který je vstupní branou do světa Galaxy Note, za což zákazníkům děkujeme.“ 

Mezi barvami jasně vede duhová Aura Glow

Co se týká barev, největší zájem je u Čechů a Slováků o „stříbrnou“ Aura Glow (60 %), černá verze Aura Black tvoří 40 % předobjednávek. Až 60 % zájemců využilo bonusovou akci, v rámci které mohou odprodat své staré zařízení a získat k výkupní ceně i jednorázový bonus. Bonus 5 000 Kč mohou zákazníci dostat při odprodeji funkčních modelů Galaxy Note 1 až Note 9 (více informací).

Galaxy Note 10 barvy
Galaxy Note 10 u nás seženete pouze ve dvou barevných variantách

Pro ostatní značky a modely (funkční smartphony a tablety) činí bonus 2 500 Kč. Spolu s posunem dodání 512GB verze Galaxy Note10+ bude adekvátně posunut termín pro dodání informací o novém telefonu. Stále je však nutné provést registraci do 22. srpna, a projevit tak zájem o účast v kampani. Informace o bonusové akci jsou k dispozici na stránce NovySamsung.cz.

Samsung Galaxy Note 10 a Note 10+ můžete předobjednat u autorizovaných prodejců, například Alza.cz, MP.cz či Smarty.cz.

V redakci už nový Samsung Galaxy Note 10+ pečlivě testujeme a příští týden se můžete těšit na jeho podrobnou recenzi i videopohled.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
106 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments