Domů » Bleskovky » Známe české ceny Galaxy Note 10. Vyvolení jej získají za 9 999 Kč

Známe české ceny Galaxy Note 10. Vyvolení jej získají za 9 999 Kč

Nové vlajkové modely od Samsungu jsou oficiálně představeny. My pro vás máme podrobné první dojmy i videopohled, a také informace o ceně a dostupnosti na českém trhu. Předobjednávky na Samsung Galaxy Note 10 a Note 10+ autorizovaní prodejci spustí doslova za pár minut, konkrétně ve 22:30 a potrvají až do 22. srpna. Oficiální prodej bude zahájen v pátek 23. srpna. A jaké jsou oficiální české ceny?

 • Samsung Galaxy Note 10 v 256GB verzi bude stát 24 999 Kč
 • Samsung Galaxy Note 10+ v 256GB variantě vyjde na 28 999 Kč
 • Samsung Galaxy Note 10+ s 512GB pamětí zakoupíte 30 999 Kč

Samsung Galaxy Note 10 a Note 10+ se u nás bude prodávat ve dvou barevných variantách – černé Aura Black a stříbrné s duhovým efektem Aura Glow. Nejvyšší 512GB verze Galaxy Note 10+ bude k dostání pouze ve verzi Aura Glow.

Galaxy Note 10 foto 17
Samsung Galaxy Note 10 a Note 10+

Během období předobjednávek rovněž můžete za svůj použitý, funkční smartphone nebo tablet získat k výkupní ceně i jednorázový bonus až 5 000 Kč (tento bonus platí jen pro majitele Galaxy Note 1 až Note 9), pro majitele telefonů ostatních značek je výše výkupního bonusu 2 500 Kč.

Galaxy Note 10 jen za 9 999 Kč?

Pro majitele loňského Galaxy Note 9 si Samsung připravil speciální promo akci, v rámci které je možné nový Galaxy Note 10 získat za 9 999 Kč. Jen je nutné, aby byl Galaxy Note 9 plně funkční a bez mechanického poškození nebo poškrábání. Ten pak Samsungu odprodáte za 10 000 Kč, navíc ještě získáte bonus 5 000 Kč k předobjednávce. Tím pádem za nový Galaxy Note 10 doplatíte 9 999 Kč. Vybavenější Galaxy Note 10+ vás v rámci této akce vyjde na 13 999 Kč.

Jak bonus uplatnit?

Nejprve je nutné navštívit web NovySamsung.cz, kde spolu se svými osobními údaji zaregistrujte i svůj použitý telefon/tablet určený k výkupu. Uveďte, v jakém stavu produkt je, od čehož se odvine konečná výkupní cena.

Po obdržení zakoupeného Galaxy Note 10 nebo Note 10+ vložte IMEI číslo nového telefonu a také přiložte účtenku o jeho nákupu. Po verifikaci vám Samsung zašle na účet výkupní částku za starší telefon. Pro získání výkupní ceny a bonusu musíte provést registraci v období od 7. do 22. srpna a poté do 15. září doplnit údaje o novém Galaxy Note 10 (IMEI, účtenka).

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

11 komentářů

 1. Něco mi říká že Samsung se bojí že se to nebude prodávat tak museli hned po představení udělat akci aby se toho na začátku co nejvíc zbavili zajímavý tah :D

 2. Jako sorry ale toto je u me humus, jako uživatel všech řad Note jsem rád že jsem zakoupil s10+ , tak nějak jsem to tušil že nebude o co stát , omlouvám se všem příznivcum řady Note ale tohle je už moc , ten průstřel… nemám slov

  • Dobrý den, uznávám Váš názor, ale popravdě mě osobně se ta velikost displaye prostě líbí a ten průstřel mě nevadí. Za mě rozhodně super :) jen cena tohle za to nedám no :)

 3. Mě na s10+ ten průstřel nevadí ale zrovna do prostřed to dávat nemuseli , uznávám mám rád velké smartphony Note10+ za to určitě stojí ale ten design už se mi nelíbí, připomíná mi to xperii a zcela bez nápadů další věc chybějící 3,5 jack , u menšího i slot na paměťovku, těch nedostatků je tam moc a zrovna u řady Note jsem to nečekal holt počkám na Note11 , zlatý Note9

 4. S10+ s tužkou navíc. Kromě o něco většího displeje, novější CPU a více RAM žádná změna.

 5. Není důvod přecházet z Note9

 6. Nenávím pokrytectví = nenávidím Samsung:

  [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).