Domů » Bleskovky » NVIDIA představila nový SHIELD, v balení dodá i ovladač

NVIDIA představila nový SHIELD, v balení dodá i ovladač

Společnost NVIDIA zná každý herní fanoušek. Jejich multimediální centrum SHIELD nedopado v našich testech nijak zle, o čemž se můžete sami přesvědčit. Není divu, že se na náš trh chystá nástupce. Tedy ne tak docela. Staronový SHIELD přichází s jednou malou vychytávkou – rovnou v balení dostanete dálkové ovládání.

SHIELD TV má stejný výkon, jako jeho předchůdce. Nebudete tak ochuzeni o vysoký výkon, podporu 4K HDR obsahu nebo o rozšířitelné úložiště. Předností jsou nové aplikace, které naplno využijí televizní potenciál. Těšit se můžeme na Netflix, Amazon Video nebo české IPTV Kuki od Netboxu.

Kromě nabídky českých televizních kanálů v HD kvalitě nabídne SHIELD TV i rozsáhlou knihovnu seriálů, mezi nimiž nechybí třeba Teorie velkého třesku nebo česká Bohéma. NVIDIA SHIELD TV ve verzi s dálkovým ovladačem se začne prodávat 18. října za doporučenou cenu 5 199 Kč.

Vyzkoušeli jsme internetovou TV Kuki na NVIDIA SHIELD. Bude vás bavit

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Matej
Anonym
Matej

??? A predtým sa akože dodával bez ovládače ? Tak to pak neviem kto k tomu môjmu kupenemu pred pol rokom pribalil ovládač a gamepad…

Radek
Anonym
Radek

Co to je za článek? Přepište si to a nebo to smažte. Jediné, co se teď nově stalo, je, že se shield dodává bez gamepadu. Tenhle ovladač tam byl už dříve.