Domů » Bleskovky » NuAns stále věří ve Windows 10 Mobile: Chystá vylepšenou verzi dvoubarevného telefonu

NuAns stále věří ve Windows 10 Mobile: Chystá vylepšenou verzi dvoubarevného telefonu

Společnost NuAns letos pohořela, když vystavila na KickStarter svůj smartphone NEO se systémem Windows 10 Mobile, podporou režimu Continuum a krytem složeným ze dvou kusů (více informací). Telefon si objednalo necelých 20 procent zájemců, než jeho výrobce očekával, i přes tento neúspěch však zbraně neskládá.

nuans

NuAns na své facebookové stránce i na samotném KickStarteru uvádí, že chystá pokračování kampaně, pro nějž připravuje vylepšenou verzi svého původního smartphonu. Společnost vyhodnotila veškeré připomínky a pracuje na balíku vylepšení, s nimiž přijde v kampani příští. Kdy na KickStarter vystaví druhou generaci modelu Neo, a jaké novinky pro něj chystá, však zatím nesdělila.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. jakub (neregistrovaný)

  Ten telefon mel jen HD displej, ramecky jako blazen, nebyl zrovna nejtenci a krome continua nenabizel nic extra.
  Kdyby vysel takovy Xiaomi Redmi 3 s Windows, mohl by to byt pro obycejne lidi, kterym z nejakeho duvodu nesedi android trhak.

  • Přesně! Před 2 týdny jsem otcovi vybral Xiaomi Redmi 3, a protože mi připadá Windows Phone/10 Mobile jako jasně lepší systém a vůbec nevidím nic, co by mě zatím odlákalo od mé Lumie, chtěl bych, aby Xiaomi Redmi 3 udělalo jako Windows telefon a na ten bych rád přešel. Nějaké dražší „Mi Note“ mobily od Xiaomi Windows mají.

 2. Petr (neregistrovaný)

  Tak hodne stesti… :-D

 3. „Telefon si objednalo necelých 20 procent zájemců, než jeho výrobce očekával“ tady se asi neco ztratilo v prekladu…

 4. Stana (neregistrovaný)

  Málem jsem se poblil

 5. Martin Alexandr

  Pokud se poučí z chyb a napraví je tak proc ne, držím palce :)

 6. Milan (neregistrovaný)

  Malá baterie a všechno průměr – podprůměrná výbava.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).