Domů » Bleskovky » NuAns NEO pohořel: Dvoubarevnou alternativu k Lumiím si neobjednalo ani 500 zájemců

NuAns NEO pohořel: Dvoubarevnou alternativu k Lumiím si neobjednalo ani 500 zájemců

O telefony s Windows 10 Mobile není zájem. V obchodech je Lumií jako šafránu, a ani o alternativy k nim není příliš velký zájem. Dokazuje to i pokus japonské firmy NuAns prodávat svůj smartphone NEO globálně na serveru pro kolektivní financování KickStarter. Kampaň nyní po 45 dnech skončila neúspěchem.

Continuum ve Windows 10 Mobile zvládne i Snapdragon 617, důkazem je japonský krasavec NuAns Neo

Japonský výrobce si stanovil cílovou částku 725 tisíc dolarů (asi 17,7 milionů korun), avšak ve výsledku získal pouze 142 tisíc dolarů (3,5 milionů korun). Na telefon celkem přispělo 489 lidí, kteří i přes neúspěch kampaně svůj exemplář dostanou. Značka nicméně přislíbila, že bude svůj smartphone chtít dostat na globální trh i jinými kanály, otázkou je, zda o ně bude větší zájem než na KickStarteru. NuAns Neo je neotřelý smartphone s podporou počítačového režimu Continuum, zájemci o smartphone s Windows však spíše sáhnou po osvědčenějších Lumiích, jejichž ceny výrazně klesají.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
173 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments