Domů » Články » Novinky ve světě mobilních her: akční přepadení, logické hříčky a skvělá adventura

Novinky ve světě mobilních her: akční přepadení, logické hříčky a skvělá adventura

Další týden znamená další díl z našeho seriálu, ve kterém se díváme na ty nejzajímavější novinky ze světa mobilních her za uplynulý týden. V dnešním výběru si můžete vyzkoušet ozbrojené přepadení, několik logických hříček, stále populárnější fotbalový manager nebo variaci na nesmrtelný Tetris. Snad si z naší nálože vyberete tu správnou hru, která vás bude bavit.

A Way To Slay

Kombinace logické hry a bojovky A Way To Slay potěší jak příležitostné hráče, tak hardcore jádro. Cíl hry je více než jednoduchý: musíte zabít všechny postavy na obrazovce krok po kroku, aniž by ony zabily vás. Trik je ovšem v tom, že po každém vašem kroku se pozice nepřátel změní, na což musíte reagovat.

Armed Heist

Ozbrojená přepadení jsou ve videoherním světě populární tématika na zpracování, o čemž svědčí například oblíbenost této činnosti v posledním GTA V. Armed Heist tuto činnost přenáší na mobilní zařízení, na kterých jde o skvěle vypadající střílečku, která vás nudit nebude. Potěší také možnosti vylepšování vybavení nebo různé typy výzev.

‎Armed Heist: TPS Shooting Game
‎Armed Heist: TPS Shooting Game

Barbearian

Hack and slash záležitost Barbearien se dá popsat jako barbarská mlátička, akorát s medvědem v hlavní roli. Nekonečné hordy nepřátel kosíte ve stylu Diabla, což je koncept, který patrně nikdy nevyjde z módy. Hra sice nenabízí příliš vylepšování postavy, nicméně herní měnu můžete utrácet za vybavení, což ostatně patří mezi hnací motor tohoto žánru.

‎Barbearian
‎Barbearian
Cena: 229,00 Kč

Evergarden

Odpočinková logická hříčka Evergarden je postavená na principu „spoj dva“ a odehrává se na hexovém poli. Cílem hry je pomocí spojování květin do vyšších forem v co nejméně tazích dosáhnout co nejvyššího skóre. Hra disponuje na pohled líbivou grafikou a relaxačním soundtrackem, takže vás ani případný neúspěch nevyvede z míry.

‎Evergarden
‎Evergarden
Cena: 129,00 Kč

Harvey’s New Eyes

Adventura Harvey’s New Eyes v mnohých ohledech připomíná klasiky svého žánru ze studia Lucas Arts či sérii Dephonia, již autoři vytvořili. Ten se nebojí bourat čtvrtou zeď, takže o vtipné momenty je postaráno. Hlavní postava Lilli toho moc nenamluví, přesto si příběh viděný jejíma očima dosyta vychutnáte.

Swipe Manager: Soccer 2018

Swipe Manager představuje zcela nový koncept koučování fotbalového týmu na mobilních telefonech. Pokud jste čekali odlehčenou verzi Football Manageru, budete zklamáni – Swipe Manager: Soccer 2018 se odehrává pouze v rámci posouvání vlevo a vpravo, kdy vybíráte jednu ze dvou možností. Vašim cílem je přitom udržovat čtveřici ukazatelů v co nejvyšších mezích, aby hra předčasně neskončila. I tak jde o velmi návykovou záležitost.

10Cube – Let’s Fit the Cube

Hru 10Cube, která zakončuje náš výběr, není třeba dlouze představovat. Jedná se o variaci na populární hru Tetris, jen převedenou do 3D prostředí a s mírně upravenými pravidly. To základní však zůstává – je třeba tvořit celé řady, po kterých kostičky zmizí. Pokud hledáte novou variaci staré klasiky, tahle vám nesmí uniknout.

‎10Cube - Let's fit the cube
‎10Cube - Let's fit the cube
Autor: ZPLAY
Cena: zdarma+

Pokud jste tento týden narazili na nějaké nové hry, které rozhodně stojí za to, budeme rádi, když se o své tipy podělíte v komentářích :-)

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na