Domů » Bleskovky » Niantic rozdává permanentní bany: V Pokémon GO už není pro podvodníky místo

Niantic rozdává permanentní bany: V Pokémon GO už není pro podvodníky místo

Špatná zpráva pro podvodníky, dobrá zpráva pro poctivé lovce Pokémonů. Společnost Niantic, která stojí za hrou Pokémon GO, zahájila tvrdý boj s uživateli, kteří se snaží si za pomoci různých emulátorů a jiných nástrojů zlehčovat chytání Pokémonů. Niantic nebude sledovat pouze podezřelé chování vaší polohy, ale také, zda nepoužíváte různé emulátory či modifikované verze samotné aplikace.

Jinými slovy, pokud budete chtít v Pokémon GO podvádět, od teď to bude těžší, než kdy jindy. Doposud společnost Niantic dávala nepoctivým hráčům pouze tzv. „soft-ban“, který vám znemožnil na několik hodin chytat Pokémony a navštěvovat Pokéstopy či Gymy – to však většinu hráčů od podvádění neodradilo. Nyní ale riskujete, že vás Niantic zabanuje trvale s cílem „zajistit spravedlivou zábavu a legitimní herní zážitek pro každého“.

header


Hráče potěší alespoň fakt, že Niantic testuje speciální radar, který by měl nahradit stávající systém ukazatele Pokémonů nacházejících se ve vaší blízkosti. Právě ukazatel „Nearby“ prošel v uplynulých týdnech několika změnami a vylepšeními, a dlužno dodat, že ne všichni hráči jsou s funkčností a se zpracováním spokojeni.


Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jupík (neregistrovaný)
Anonym
jupík (neregistrovaný)

Pokéstopy či gYmy… né gImy :D oprav si to :D

l0lz
Uživatel
l0lz

Jop, bota som stihol vypnúť „v hodine 12“ o necelú hodinu uz známi písali ze sa nevedia prihlasiť ????????

kecy v klecy (neregistrovaný)
Anonym
kecy v klecy (neregistrovaný)

Proč si to stahujete, když se to pak snažíte ošulit?

l0lz
Uživatel
l0lz

Nemam cas to hrat tolke hodiny, a ani baterku tak dobru.

Bary (neregistrovaný)
Anonym
Bary (neregistrovaný)

Tak to nehrej a nech to dětem dokud mají prázdniny.

shepii
Uživatel
shepii

To se teda máš čím chlubit, podvádět ve hře pro děti.

Bary (neregistrovaný)
Anonym
Bary (neregistrovaný)

Chudáci děti. :-)

smartmaniak (neregistrovaný)
Anonym
smartmaniak (neregistrovaný)

A hrat to a nepodvadet je pro dospeleho cloveka ok? :)))

l0lz
Uživatel
l0lz

Jo chudáci deti. Aspoň v mojom meste to hra dosť 30tnikov, natoz 18-25. Teda, aspoň v skupine ich je dosť. A tí sú aj najviac na*rani keď vidia že to hrajú pomaly 24/7, a aj tak sú v okoli oveľa väčšie levely :D

Runtdly (neregistrovaný)
Anonym
Runtdly (neregistrovaný)

Tuším, že jsem perma-ban dostal. Jen si nejsem jist proč… Včera jsem chodil po vesnici a chytal jsem pokémony. Asi pětkrát za sebou se mi lagla GPSka a ukazovalo to, jak přebíhám 100 někam pryč a zase zpátky ve třech vteřinách. Samozřejmě jsem potom dostal soft-ban několikrát za sebou no tak co jiného udělat u pokéstopu, než se odbanovat. (Kamarád mě informoval o tom, že když zatočím 40* a více krát pokéstopem a po každém jednotlivém zatočení pokéstop znovu vypnu a zapnu, tak mi to zruší soft-ban) Každopádně fungovalo to a chytali jsme dál a začali jsme si dělat srandu,… Číst vice »

l0lz
Uživatel
l0lz

Tak už mám banán aj ja, ale nie na Botovy, ale na Hlavnom. Čo už.. ten účet bol aj tak slabší :/