Domů » Bleskovky » Niantic rozdává permanentní bany: V Pokémon GO už není pro podvodníky místo

Niantic rozdává permanentní bany: V Pokémon GO už není pro podvodníky místo

Špatná zpráva pro podvodníky, dobrá zpráva pro poctivé lovce Pokémonů. Společnost Niantic, která stojí za hrou Pokémon GO, zahájila tvrdý boj s uživateli, kteří se snaží si za pomoci různých emulátorů a jiných nástrojů zlehčovat chytání Pokémonů. Niantic nebude sledovat pouze podezřelé chování vaší polohy, ale také, zda nepoužíváte různé emulátory či modifikované verze samotné aplikace.

Jinými slovy, pokud budete chtít v Pokémon GO podvádět, od teď to bude těžší, než kdy jindy. Doposud společnost Niantic dávala nepoctivým hráčům pouze tzv. „soft-ban“, který vám znemožnil na několik hodin chytat Pokémony a navštěvovat Pokéstopy či Gymy – to však většinu hráčů od podvádění neodradilo. Nyní ale riskujete, že vás Niantic zabanuje trvale s cílem „zajistit spravedlivou zábavu a legitimní herní zážitek pro každého“.

header

Hráče potěší alespoň fakt, že Niantic testuje speciální radar, který by měl nahradit stávající systém ukazatele Pokémonů nacházejících se ve vaší blízkosti. Právě ukazatel „Nearby“ prošel v uplynulých týdnech několika změnami a vylepšeními, a dlužno dodat, že ne všichni hráči jsou s funkčností a se zpracováním spokojeni.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

17 komentářů

 1. jupík (neregistrovaný)

  Pokéstopy či gYmy… né gImy :D oprav si to :D

 2. Jop, bota som stihol vypnúť „v hodine 12“ o necelú hodinu uz známi písali ze sa nevedia prihlasiť ????????

 3. Runtdly (neregistrovaný)

  Tuším, že jsem perma-ban dostal. Jen si nejsem jist proč…
  Včera jsem chodil po vesnici a chytal jsem pokémony. Asi pětkrát za sebou se mi lagla GPSka a ukazovalo to, jak přebíhám 100 někam pryč a zase zpátky ve třech vteřinách. Samozřejmě jsem potom dostal soft-ban několikrát za sebou no tak co jiného udělat u pokéstopu, než se odbanovat. (Kamarád mě informoval o tom, že když zatočím 40* a více krát pokéstopem a po každém jednotlivém zatočení pokéstop znovu vypnu a zapnu, tak mi to zruší soft-ban) Každopádně fungovalo to a chytali jsme dál a začali jsme si dělat srandu, že dříve to nezabanovalo třeba toho hackera, který dal 40 level (40,000,000xp) za pár týdnů a teď tě to softbanuje úplně za všechno. Dnes ráno jsem chtěl opět chytat a nešlo se přihlásit. Tak jsem restartoval mobil přemazal mezipaměť. Stále přihlášení nešlo, tak si říkám servery zase nestíhají… Zkusím se přihlásit na můj starý účet a ten fungoval… Tak se teď snažím zoufale najít kontakt na Niantic vývojáře zabývající se těmito problémy a bany. Ale prozatím marně…

 4. Odyseenko (neregistrovaný)

  je to pičovina… dva účty nebotované mi zmazali… jebem ich…

 5. Karel Bletterbauer (neregistrovaný)

  Mohly by ste mi udelat novou opravnou aktulizaci od nove aktulizace mi tam pise neco o lokalitizaci prosim

 6. Relykle156 (neregistrovaný)

  Mohly by ste mi udelat novou opravnou aktulizaci od nove aktulizace mi tam pise neco o lokalizaci prosim

 7. Tomáš (neregistrovaný)

  Chtěl bych se zeptat když dostanu ban,můžu se pak přihlásit na jiný účet ?

  Díky za odpověď.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).