Domů » Bleskovky » Niantic rozdává permanentní bany: V Pokémon GO už není pro podvodníky místo

Niantic rozdává permanentní bany: V Pokémon GO už není pro podvodníky místo

Špatná zpráva pro podvodníky, dobrá zpráva pro poctivé lovce Pokémonů. Společnost Niantic, která stojí za hrou Pokémon GO, zahájila tvrdý boj s uživateli, kteří se snaží si za pomoci různých emulátorů a jiných nástrojů zlehčovat chytání Pokémonů. Niantic nebude sledovat pouze podezřelé chování vaší polohy, ale také, zda nepoužíváte různé emulátory či modifikované verze samotné aplikace.

Jinými slovy, pokud budete chtít v Pokémon GO podvádět, od teď to bude těžší, než kdy jindy. Doposud společnost Niantic dávala nepoctivým hráčům pouze tzv. „soft-ban“, který vám znemožnil na několik hodin chytat Pokémony a navštěvovat Pokéstopy či Gymy – to však většinu hráčů od podvádění neodradilo. Nyní ale riskujete, že vás Niantic zabanuje trvale s cílem „zajistit spravedlivou zábavu a legitimní herní zážitek pro každého“.

header

Hráče potěší alespoň fakt, že Niantic testuje speciální radar, který by měl nahradit stávající systém ukazatele Pokémonů nacházejících se ve vaší blízkosti. Právě ukazatel „Nearby“ prošel v uplynulých týdnech několika změnami a vylepšeními, a dlužno dodat, že ne všichni hráči jsou s funkčností a se zpracováním spokojeni.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Subscribe
Upozornit na
guest
17 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments