Domů » Bleskovky » Nenechte se napálit. Huawei Mate 20 Pro zatím nedostává finální Android 10

Nenechte se napálit. Huawei Mate 20 Pro zatím nedostává finální Android 10

Společnost Huawei nemá kvůli restrikcím amerického ministerstva obchodu přístup k americkým technologiím, avšak již existujícím produktům může poskytovat podporu i nadále. Dochází tak k paradoxní situaci; zatímco nejnovější modely Huawei Mate 30 a 30 Pro běží na open-source verzi Androidu bez Google služeb, rok starý model Mate 20 Pro má údajně v těchto dnech dostávat Android 10 se vším všudy, včetně EMUI 10. Alespoň o tom tak informují zahraniční média…

emui 10 5
Finální verze Androidu 10 pro Huawei Mate 20 Pro? Ale kdeže…

Informace o aktualizaci o víkendu dorazily z Nizozemska, tamním uživatelům zde údajně měla být nabízena OTA aktualizace, která zabírá 4,4 GB a povyšuje číslo sestavení na 10.0.0.136. Společně s Androidem 10 přichází i nový balíček záplat ze září, a také nové prostředí EMUI 10, které jsme před nedávnem testovali na smartphonu Huawei P30.

Nenechte se ale napálit. Verze s označením C432E7R1P5log je totiž testovací beta, nikoliv finální verze. Finální verze s prostředím EMUI 10 by pro vybrané modely od Huawei měla být vydána až v průběhu prosince, informoval server HuaweiCentral.com.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin123
Uživatel
Martin123
Offline

Tak moment není to spíš finální verze OS na Android 10 a beta je jen UI?

gamatester
Anonym
gamatester
Offline

Pravdepodobne. Ale keďže sa to dodáva ako jeden balík, je to celkovo ešte BETA.

lololol
Anonym
lololol
Offline

Zda sa, ze sekli aj updaty na P30. Na sluzobny telefon mi chodili kazdy mesiac, momentalne je to zaseknute na 1.auguste :) Preladil som na S10, kde je to v poriadku.

. |.
Anonym
. |.
Offline

Updaty se nesekly. To je prostě nekvalitní čínský Huawei. Zákazník až na posledním místě. Vždy apeluji na každého, aby se této firmě vyhýbal obloukem a díky tomu jsem několik lidí přivedl k těm normálním a lepším značkám, které nejsou zatíženy špionáží a komunistickým oparem.

xzeit
Uživatel
xzeit
Offline

které nejsou zatíženy špionáží a komunistickým oparem😁😂👍