TOPlist

Napište komentář a získejte zdarma ochrannou fólii ScreenShield

Ochranné fólie ScreenShield slaví na českém trhu úspěch a mezi uživateli se staly velice populární. Pro výrobce jsou reakce zákazníků velmi důležité, proto jsme se pro vás společně rozhodli připravit akci, ve které můžete fólii ScreenShield získat zcela zdarma. Zúčastnit se mohou všichni čtenáři z České republiky a Slovenska.

Chytré telefony a tablety jsou našimi každodenními společníky, při neustálém přenášení ale hrozí jejich poškrábání, proto uživatel po zakoupení hledá řešení, jak displej a záda zařízení chránit. Účinným pomocníkem může být právě ochranná fólie; na SmartManii jste si v dubnu letošního roku mohli přečíst recenzi na český produkt ScreenShield, který poskytuje komplexní ochranu pro většinu zařízení. Pod recenzí se rozjela rozsáhlá diskuze, která byla pro výrobce velmi přínosná, protože právě názory, reakce a hodnocení uživatelů jsou pro další vývoj fólií ScreenShield důležité. Rozhodli jsme se proto připravit další akci, ve které mezi čtenáře rozdáme dalších dvacet fólií.

- - -

Na svém iPhone 4 mám ochrannou fólii ScreenShield téměř čtyři měsíce a nesetkal jsem se s žádnými komplikacemi. Na displeji dobře drží, na okrajích ani v místě středového tlačítka nedochází k žádnému odlepování. Také mi vyhovuje, že fólie není tak měkká a prsty se mi po ní lépe pohybuje. Někomu může vadit, že fólie ScreenShield nejsou antireflexní, což by pomohlo odvrátit zrcadlový efekt při pohledu na displej. Na druhou stranu u antireflexních fólií dochází ke zkreslení barev nebo snížení jasu vlivem lámání světelného paprsku pod různými úhly, s čímž se klasické čiré fólie potýkat nemusejí.

- - - 
Takhle probíhá výroba fólií ScreenShield a zadních polepů s motivem

Stačí napsat komentář a fólie může být vaše
Výrobce má v nabídce fólie pro většinu dnes dostupných zařízení a my vám nyní dáme šanci ScreenShield ochranu získat zcela zdarma. Stačí nám pouze do diskuze napsat svůj názor a fólie může být vaše. 10 fólií rozdáme uživatelům, kteří již ScreenShield fólii používají a v komentáři se podělí o své dojmy; snadno tak mohou získat další fólii třeba pro svůj telefon nebo tablet. Pro výrobce jsou důležité všechny typy názorů – pokud vám například u fólie ScreenShield něco nevyhovovalo, napište to, protože právě tyto komentáře pomohou při dalším vývoji ochranných fólií. Máte-li možnost kvalitu srovnat s fólií konkurenční značky, kterou jste na telefonu používali dříve, opět to nezapomeňte zmínit.

- - 
Nové balení ochranných fólií ScreenShield 

Dalších 10 fólií dostanou čtenáři, kteří nám do komentářů napíší nejzajímavější odpověď na otázku “Proč právě já bych měl fólii ScreenShield získat?“. Pokud se vám fólii podaří vyhrát, budeme rádi, když do diskuze později doplníte svůj názor a hodnocení. V obou případech bude nejzajímavější komentáře vybírat přímo výrobce. V neděli 3. července bude akce ukončena a na SmartManii zveřejníme dvacítku uživatelů, kteří fólii ScreenShield obdrží – kontaktování budou skrze e-mailovou adresu uvedenou v uživatelském profilu. Pokud na SmartManii ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat. Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že vám po ukončení akce může být zaslán e-mail od výrobce fólie informující o výhře nebo speciální nabídce. Vaše e-mailová adresa nebude použita k jiným účelům (marketing, newsletter), ale pouze k zaslání e-mailu v rámci této akce.

Ke komentáři nezapomeňte připsat název vašeho zařízení. Vybraní uživatelé telefonů od výrobce obdrží kompletní ochranu (displej a zadní kryt), v případě tabletu obdržíte přední fólii na displej. A pozor, to ještě není všechno, autoři pěti nejpřínosnějších komentářů obdrží společně s fólií i luxusní náramkové hodinky značky OOZOO. Sklíčko bude samozřejmě chráněno fólií ScreenShield :-). Vybrat si budete moci z těchto modelů:
- - - -

- - - -

- - - -

Akce již byla ukončena.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku