Moto G5 Plus na další reálné fotografii: kovový fešák s 5,2″ displejem

Před několika týdny se na internetu objevily první reálné fotografie prototypu Moto G5 Plus od Lenova. O něco později se na čínské sociální síti Weibo objevil dokonce oficiální snímek. Dnes se však podařilo získat snímek další a spolu s ním i pár upřesňujících informací.

Jak už víme, Moto G5 Plus by měl přijít na trh v kovovém šasi. Malá změna ve specifikacích se však udála ve velikosti displeje. Podle předchozích informací měl mít model G5 Plus 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, avšak podle nejnovějších zpráv bude zařízení o něco kompaktnější a nabídne 5,2palcový displej s Full HD panelem.

moto-g5-plus-real-life-image-leak_1

Dále se bude moci telefon pyšnit 3000mAh baterií s podporou rychlého nabíjení TurboPower, osmijádrovým procesorem (pravděpodobně Snapdragon 625), NFC anténou a 12Mpx fotoaparátem s rychlým ostřením Rapid Focus. Některé verze budou mít dokonce zabudovaný i přijímač pro příjem digitálního vysílání – tato exkluzivní funkce však bude dostupná pouze pro obyvatele Brazílie.

Na definitivní potvrzení vzhledu i hardwarových parametrů si budeme muset počkat do března, kdy má být Moto G5 Plus oficiálně představen.

Moto G5 Plus na oficiálním snímku: kovové tělo a vystouplý fotoaparát potvrzeny

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

2 komentáře

  1. SLOVovca (neregistrovaný)

    „Fešák“ ? :D :D

  2. Clintonmek (neregistrovaný)

    Tinedol – an effective remedy for fungal foot odor and itching.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *