Domů » Bleskovky » Moto G5 Plus pózuje před objektivem: známe vzhled i parametry

Moto G5 Plus pózuje před objektivem: známe vzhled i parametry

Společnost Lenovo bude i v letošním roce omlazovat telefony značky Moto, minulý týden jsme měli možnost nahlédnout na Moto X (více informací), nyní se díky rumunskému webovému obchodu OLX můžeme předčasně podívat na letošní model Moto G5 Plus s kódovým označením XT1685.

Nutno podotknout, že prototyp telefonu, který se dostal do rukou provozovatelů tohoto eshopu, je nápadně podobný již zmíněnému renderu Moto X (2017), je tedy možné, že se jedná o jedno zařízení, jehož specifikace nám více sedí do řady G.

Telefon má dostat 5,5″ Full HD displej, pod nímž se má nacházet čtečka otisků prstů a nad ním 5Mpx selfie kamerka. Velký kruhový fotomodul vsazený do kovových zad telefonu bude údajně osazen 13Mpx fotoaparátem s duální LED. Výkon telefonu má mít na starosti čipset Qualcomm Snapdragon 625 ve spolupráci se 4 GB operační paměti. Vnitřní úložiště se pak bude pyšnit kapacitou 32 GB.

O nabíjení akumulátoru o kapacitě 3 080 mAh se bude starat postarší microUSB konektor, kterému dělá na spodní straně zařízení přítomnost 3,5mm jack na sluchátka. Posledním známým údajem je operační systém, kterým je Android 7.0 Nougat.

Moto G5 Plus se má dočkat premiéry v březnu letošního roku, tedy o dva měsíce dříve, než byl představen loňský dvojlístek Moto G4 a G4 Plus.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).