Domů » Bleskovky » Moto X (2017) o sobě dává vědět. Unikly první obrázky a video

Moto X (2017) o sobě dává vědět. Unikly první obrázky a video

I když už není u Lenova řada Moto X vlajkovou linií, pro mnoho uživatelů se stále jedná o velmi kvalitní zařízení, která vynikala mnoha skvělými vlasnostmi. Dnes vám přinášíme první obrázky a video nového modelu Moto X (2017), kterého bychom se měli dočkat v příštím roce. O zveřejnění se tentokrát postaral @OnLeaks.

Exclusive: Moto X (2017) 360-degree render

Do jisté míry se nová Moto X (2017) podobá současné řadě Moto Z. Právě ta bude nejspíš určovat design všech nadcházejících modelů. Z renderů je patrná absence pinů pro využití přídavných modulů Moto Mods. Ty budou tedy nejspíše výsadou vlajkové řady Moto Z. Novinka by se měla dále dočkat sluchátkového jacku, konektoru microUSB a slotu pro SD karty. Celkově však nová Moto X (2017) spíše budí dojem modelu střední třídy.

gsmarena_002

Celkové rozměry zařízení, které by měly být 150 x 73,8 x 8,4 mm, dávají tušit, že bychom se snad mohli také dočkat větší porce baterie. Displej by zde měl být o velikosti 5,2 palce s dosud neznámým rozlišením.

Lenovo Moto Mods: konečně moduly, které dávají smysl (recenze)

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).