Domů » Bleskovky » Moto G5 Plus na oficiálním snímku: kovové tělo a vystouplý fotoaparát potvrzeny

Moto G5 Plus na oficiálním snímku: kovové tělo a vystouplý fotoaparát potvrzeny

Před nedávnem jsme vám ukázaly uniklé fotografie prototypu smartphonu Lenovo Moto G5 Plus. Na čínské síti Weibo se nyní objevil oficiální produktový snímek, který odhaluje finální podobu novinky. Jak je vidět, vzhled je totožný jako na dříve uniklých fotografiích. Na čelní straně zaujme tlačítko Home, které obsahuje čtečku otisků prstů, na zádech přístroje je nejvýraznějším prvkem vystouplý modul fotoaparátu.

moto-g5-plus-renders

Telefon má dostat 5,5″ Full HD displej, pod nímž se bude nacházet již zmíněná čtečka otisků prstů a nad ním 5Mpx selfie kamerka. Velký kruhový fotomodul vsazený do kovových zad telefonu bude údajně osazen 13Mpx fotoaparátem s duální LED. Výkon telefonu má mít na starosti čipset Qualcomm Snapdragon 625 ve spolupráci se 4 GB operační paměti. Vnitřní úložiště se pak bude pyšnit kapacitou 32 GB.

O nabíjení akumulátoru o kapacitě 3 080 mAh se bude starat postarší microUSB konektor, kterému dělá na spodní straně zařízení přítomnost 3,5mm jack na sluchátka. Posledním známým údajem je operační systém, kterým je Android 7.0 Nougat.

Na definitiní potvrzení vzhledu i hardwarových parametrů si budeme muset počkat do března, kdy má být Moto G5 Plus oficiálně představena.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).