Domů » Bleskovky » MIUI9 global beta je dostupná pro Xiaomi Redmi Note 4 a Mi 6

MIUI9 global beta je dostupná pro Xiaomi Redmi Note 4 a Mi 6

Před nedávnem značka Xiaomi představila novou verzi verzi systému MIUI 9, který je postavený na Androidu 7.0 Nougat. Kompletní přehled novinek a vylepšení, které „devítka“ nabízí jsme vám přinesli v tomto článku.

Po uvolnění testovacích beta verzí čínských MIUI ROM přichází na řadu i první verze globálních beta ROM – dostupné jsou zatím pro dva modely: Xiaomi Redmi Note 4 ve verzi s čipsetem od Qualcommu (recenze) a Xiaomi Mi 6 (recenze); číslo buildu je 7.8.10. Abyste mohli beta verze MIUI 9 vyzkoušet, je nutné mít odemčený bootloader a následně do telefonu naflashovat odpovídající verzi ROM. Odkazy pro stažení a další informace najdete v oficiálním fóru MIUI.com. Informace o české verzi naleznete také na českých stránkách MIUI.cz.

MIUI 9 odhaleno: přehled novinek a vylepšení

Smartphony značky Xiaomi za skvělé ceny můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. V případě Redmi Note 4 / 4X se jedná konkrétně o modely s Qualcomm SoC. Pro verze s MediaTek SoC by mělo být MIUI 9 dostupné v září.
  Pro Global ROM není třeba mít odemknutý bootloader, jeho odemknutí je třeba u CZ SK ROM.

  • A odemknutí je potřeba také právě pro výše zmíněnou BETA ROM.

  • VMach3: díky za komentář, info o čipsetu jsem přidal do článku. S tím bootloaderem jste si jistý? Já právě v support fóru MIUI četl, že je potřeba jej mít odemknutý :-)

 2. Mám Redmi Note 4 Globál a MIUI9 nikde… ????

 3. Mám také R N 4 Global a MIUI9 také nemám.
  A nemám ho proto, že jsem se nezapojil do betatestování a nemám stažený soubor s BETA ROM a nemám odemknutý bootloader.

  Zjednodušeně – MIUI 9 Stabilní verze přes OTA ještě není.

 4. OK, holt si počkám, až dorazí OTA. ????
  Ví se už nějakej datum, kdy by měla dorazit?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).