Domů » Bleskovky » Místo, které vstoupí do dějin očima dronu: tady jednal Trump s Kimem

Místo, které vstoupí do dějin očima dronu: tady jednal Trump s Kimem

Pokud sledujete světové dění, tak vám jistě neuniklo, že se včera prezident Spojených států Donald Trump setkal se severokerojským vůdcem Kim Čong-Unem. Jako místo setkání byl vybrán městský stát Singapur, konkrétně Capella Resort na Sentosa Island, který se nachází na jižním výběžku Singapuru.

Drone Video Shows Singapore Summit Venue

Jak místo setkání, které zřejmě vstoupí do dějin vypadá? Na to se můžete podívat na leteckých záběrech, které pořídila americká zpravodajská agentura Associated Press svým dronem. Jedná se tak o skvělý příklad toho, jak mohou být droni využíváni v praxi. V současné době jsou totiž běžně dostupné modely brány pouze jako výstřední hračky, což by podobné aktivity mohly změnit.

Havaj: unikátní záběry z dronu ukazují lávu tryskající jen několik metrů od zástavby

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Lunak Petr Porshe design

    proste se tam ti 2 diktatori dohodli a uzavreli konecne mirovou smouvu, severni korea obsadi podle toho jizni koreu a usaci jim nebudou stat v ceste a na oplatku usa vobsadi kanadu a mezitim moskva ceskou republiku a takhle se to krasne rozdeli a vsichni jsou skopojeni

    • Diktátor volený lidem? To jsou věci… Dnes se tu perlí koukám, už je pátek?????

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).