Domů » Bleskovky » Meizu Pro 7 se dvěma displeji přijde brzy i na evropský trh

Meizu Pro 7 se dvěma displeji přijde brzy i na evropský trh

Společnost Meizu minulý týden představila dvě vlajkové lodě Pro 7 a Pro 7 Plus, které se od 5. srpna začnou prodávat na čínském trhu. Model Pro 7 stojí 430 dolarů a jeho větší bratr Pro 7 Plus vyjde na 530 dolarů. Meizu však slibuje, že v následujících měsících se smartphony dostanou i na trhy dalších sedmnácti zemí.

Spekuluje se o tom, že první evropské země, ve kterých bude zahájen prodej dvojice chytrých telefonů, budou Francie a Španělsko. Ceny však budou vyšší než v Číně.

Meizu Pro 7 disponuje sekundárním LCD displejem na zadní straně. Druhá obrazovka umístěná pod duálním fotoaparátem zrcadlí obsah z hlavního zobrazovače, což se hodí především při focení kvalitní selfie fotoaparátem s dvěma čočkami. Pokud jde o design, čínský výrobce se snaží inovovat, a tak pokud se vám zařízení líbí, potom stačí vyčkat, možná se objeví i na našem trhu.

Michaela Brázdilová

2 komentářů

  1. Boha, to je zas demence, proč rovnou neudělat regulérní displej na obou stranách, lidí linych otočit telefon je určitě dost

    • Ruska Yota ho vyrabi, momentalne se pripravuje treti generace pokud vim. A jako blbost mi to neprijde, spis me zarazi, ze mobil, ktery je diky displeji na druhe strane predurcen k tomu, aby lezel zady navrchu na stole, nema ramecky vystupujici nad hlavni displej. ALespon podle renderu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).