Meizu Pro 7 se sekundárním displejem na zádech pózuje na prvních fotografiích

Yota Phone 3 nebude jediným smartphonem se sekundárním displejem na zádech (informovali jsme zde), svůj vklad do této oblasti chystá i čínská společnost Meizu. Na rozdíl od svého ruského protějšku však půjde na věc trochu jiným způsobem.

Nedávno jsme měli možnost spatřit fotografie šasi modelu Meizu Pro 7, z nichž pak vzešly následující neoficiální rendery.

Jak se zdá, jejich tvůrce odhadl podobu telefonu poměrně přesně, neboť nyní se dostaly na internet první reálné fotografie chystaného telefonu, který skutečně dostane malý sekundární displej do levé horní části zad telefonu. Zdá se, že se nebude jednat o jednoduchý notifikační proužek, ale o malý zobrazovač, na nějž se bude zrcadlit dění na hlavním panelu.

Ten může být užitečný například při focení selfies hlavním fotoaparátem, chybět ale nebude ani čelní kamerka umístěná nad předním displejem. Pod ním se bude nacházet oválné domovské tlačítko s integrovanou čtečkou otisků prstů, záda telefonu budou vyrobena z kovu. Kdy bude Meizu Pro 7 oficiálně představeno, zatím nevíme.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku