Domů » Bleskovky » Meizu Pro 7 se sekundárním displejem na zádech pózuje na prvních fotografiích

Meizu Pro 7 se sekundárním displejem na zádech pózuje na prvních fotografiích

Yota Phone 3 nebude jediným smartphonem se sekundárním displejem na zádech (informovali jsme zde), svůj vklad do této oblasti chystá i čínská společnost Meizu. Na rozdíl od svého ruského protějšku však půjde na věc trochu jiným způsobem.

Nedávno jsme měli možnost spatřit fotografie šasi modelu Meizu Pro 7, z nichž pak vzešly následující neoficiální rendery.

Jak se zdá, jejich tvůrce odhadl podobu telefonu poměrně přesně, neboť nyní se dostaly na internet první reálné fotografie chystaného telefonu, který skutečně dostane malý sekundární displej do levé horní části zad telefonu. Zdá se, že se nebude jednat o jednoduchý notifikační proužek, ale o malý zobrazovač, na nějž se bude zrcadlit dění na hlavním panelu.

Ten může být užitečný například při focení selfies hlavním fotoaparátem, chybět ale nebude ani čelní kamerka umístěná nad předním displejem. Pod ním se bude nacházet oválné domovské tlačítko s integrovanou čtečkou otisků prstů, záda telefonu budou vyrobena z kovu. Kdy bude Meizu Pro 7 oficiálně představeno, zatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. To je ale krávovina

 2. vypada to divně :D

 3. Tak tady mi to přijde tak, že výrobce už prostě neví jakou „inovaci“ udělat a tak si nějaký designer po použití makového mléka řekl: Dáme malý a naprosto zbytečný display na záda.

 4. Taká kravina. A pritom stačilko tomu dať vymeniteľnú batériu, IP67, slot na karty a bezdrotové nabíjanie a mali by úspech.

  • Takový Samsung S5. Jo, až od té doby se u Samsungu čeká na použitelné telefony….

   • Já se dočkal. S7 ;-) Za 6kovou řadu by zasloužil někdo veřejně popravit…

   • No uni potřebuje ještě vyměnitelnou baterku, bez té nedá ani ránu. A kdyby někde náhodou byla, tak on si zas vymyslí nějakou jinou blbost. Je zajímavé, že iPhone nemá skoro nic z toho, co S5 jo, ale nebrečí takhle pod každým článkem :) Pořád si tu honí nad těmi vizemi jeho milovaného Apple, jak budoucnost a tohle, ale powerbanku se ještě asi používat nenaučil.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).