Máte LG G5? Prozradíme vám, kdy se dočkáte aktualizace na Android 7.0

Pokud nebudeme počítat Nexusy, měl by smartphone LG G5 být jedním z prvních, který se dočká aktualizace na sedmičkový Android Nougat. Podle informací, které zveřejnil australský operátor Optus, by se aktualizace měla začít distribuovat už v polovině listopadu.

lg-g5-6164

Samotné LG zatím situaci nijak nekomentovalo, ale informace od operátorů lze považovat za důvěryhodné. Už v polovině září LG spustilo veřejný testovací beta program Nougatu pro model G5, nicméně zapojit se do něj mohli pouze uživatelé jihokorejské sítě LG U+. Evropa a USA byly z obliga. Termín pro náš region pochopitelně zatím neznáme, ale tipujeme, že u nás by se majitelé updatu na Android 7.0 mohli dočkat na konci listopadu či v první polovině prosince.

Michal Javůrek

4 komentáře

  1. Tomáš (neregistrovaný)

    Ano souhlasim, mel jsem G3 a povysil na G5, a jsem maximalne spokojenej, myslim si ze jsem neprohloupil, kort kdyz jsem ho kupoval na zacatku zari, se 128gb kartou,krytem a pojistenim mne vysel na 17k coz je za tento telefon adekvatni cena pritelka po mne zdedila G3 a je tez spokojena, jen mne mrzi ze se k nam nepodiva V20, jinak bych si poridil tu LG jede

  2. “Termín pro náš region pochopitelně zatím neznáme” A to je btw který region, protože ofiko G5 u nás není, něco sem tahá např. CZC. Takže my jsme region?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *