Domů » Bleskovky » Máte LG G5? Prozradíme vám, kdy se dočkáte aktualizace na Android 7.0

Máte LG G5? Prozradíme vám, kdy se dočkáte aktualizace na Android 7.0

Pokud nebudeme počítat Nexusy, měl by smartphone LG G5 být jedním z prvních, který se dočká aktualizace na sedmičkový Android Nougat. Podle informací, které zveřejnil australský operátor Optus, by se aktualizace měla začít distribuovat už v polovině listopadu.

lg-g5-6164

Samotné LG zatím situaci nijak nekomentovalo, ale informace od operátorů lze považovat za důvěryhodné. Už v polovině září LG spustilo veřejný testovací beta program Nougatu pro model G5, nicméně zapojit se do něj mohli pouze uživatelé jihokorejské sítě LG U+. Evropa a USA byly z obliga. Termín pro náš region pochopitelně zatím neznáme, ale tipujeme, že u nás by se majitelé updatu na Android 7.0 mohli dočkat na konci listopadu či v první polovině prosince.

V Praze se testují telefony pro 13 zemí. Nahlédněte s námi do speciální laboratoře T-Mobile

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. Ano souhlasim, mel jsem G3 a povysil na G5, a jsem maximalne spokojenej, myslim si ze jsem neprohloupil, kort kdyz jsem ho kupoval na zacatku zari, se 128gb kartou,krytem a pojistenim mne vysel na 17k coz je za tento telefon adekvatni cena pritelka po mne zdedila G3 a je tez spokojena, jen mne mrzi ze se k nam nepodiva V20, jinak bych si poridil tu LG jede

  2. „Termín pro náš region pochopitelně zatím neznáme“ A to je btw který region, protože ofiko G5 u nás není, něco sem tahá např. CZC. Takže my jsme region?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).