Sledujte nás na YouTube

LG G5 má šanci dostat vyladěný Android 7.0 Nougat. LG spustilo veřejný beta test

Majitelé chytrých telefonů LG G5 zcela jistě potěší zpráva, že jihokorejský konglomerát LG spustil beta testování nejnovějšího Androidu 7.0 Nougat. Do tohoto speciálního programu se může zapojit až 2 000 lidí. Má to však háček – o členství se mohou ucházet pouze zákazníci jihokorejské mobilní sítě LG U+.

I přesto, že u nás není program dostupný, je potěšující alespoň fakt, že má LG snahu na svůj topmodel přinést odladěný systém. Podobně je na tom například i japonská společnost Sony, která přednedávnem spustila podobný program pro model Sony Xperia X Performance.

lg-g5-nougat

LG, stejně jako Sony, si od programu slibuje kooperaci s beta testery, od kterých požaduje reportování všech chyb, které se v průběhu objeví. Navíc by se díky veřejnému beta testování mohl celý progres přípravy nového systému urychlit, což by vedlo k rychlejšímu vydání pro koncové zákazníky.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

2 komentáře

  1. Ondřej (neregistrovaný)

    Je to dobrý telefon a seru na to že má výměnitelné moduly i tak je super a těším se na Nougat.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *