Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » LG G5 má šanci dostat vyladěný Android 7.0 Nougat. LG spustilo veřejný beta test

LG G5 má šanci dostat vyladěný Android 7.0 Nougat. LG spustilo veřejný beta test

Majitelé chytrých telefonů LG G5 zcela jistě potěší zpráva, že jihokorejský konglomerát LG spustil beta testování nejnovějšího Androidu 7.0 Nougat. Do tohoto speciálního programu se může zapojit až 2 000 lidí. Má to však háček – o členství se mohou ucházet pouze zákazníci jihokorejské mobilní sítě LG U+.

I přesto, že u nás není program dostupný, je potěšující alespoň fakt, že má LG snahu na svůj topmodel přinést odladěný systém. Podobně je na tom například i japonská společnost Sony, která přednedávnem spustila podobný program pro model Sony Xperia X Performance.

lg-g5-nougat

LG, stejně jako Sony, si od programu slibuje kooperaci s beta testery, od kterých požaduje reportování všech chyb, které se v průběhu objeví. Navíc by se díky veřejnému beta testování mohl celý progres přípravy nového systému urychlit, což by vedlo k rychlejšímu vydání pro koncové zákazníky.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

2 komentáře

  1. Ondřej (neregistrovaný)

    Je to dobrý telefon a seru na to že má výměnitelné moduly i tak je super a těším se na Nougat.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel