Domů » Bleskovky » Máte iPhone 11 a zlobí vás displej? Možná máte nárok na výměnu

Máte iPhone 11 a zlobí vás displej? Možná máte nárok na výměnu

Pokud máte iPhone 11 a zaznamenali jste problémy s dotykovým displejem, nejspíše budete mít nárok na jeho bezplatnou výměnu. Apple oznámil, že malé procento těchto telefonů může přestat reagovat na dotyk.

Konkrétně se jedná o zařízení vyrobená mezi listopadem 2019 a květnem 2020. Neznamená to ale, že by touto vadou trpěly všechny iPhony vyrobené v tomto období. Jestli se daný problém týká vašeho zařízení můžete zjistit po zadání sériového čísla na stránkách Applu.

iphone SN
Na této stránce si můžete ověřit, zda máte nárok na výměnu displeje u vašeho iPhone 11

Program pro výměnu displejů lze využít po dobu dvou let od zakoupení telefonu. V případě, že jste už vadu nechali odstranit v servise, můžete kontaktovat Apple, který s vámi bude řešit náhradu vynaložených prostředků.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

6 komentářů

  1. TVL, to jsou ty nekvalitni dily od Samsungu

    • Aspon ti to Apple vymeni. Protoze to je solidni spolecnost, ktera dela vsechno pro to, aby si telefon za dva roky nemusel hodit do kose.

    • Samsung dodává ty otřesné OLEDy, co mají vyšší řady, tohle je LCD – tedy buď japan display nebo LG.

  2. A mate-li Hulahej, Sra ckomi, Ohno – mate smulu. Usetrili jste na suntu, kupte si dalsi sunt.

  3. Hadam je tam 2 rocna zaruka a ked to odide po roku a nieco tak to menia automaticky, ci to pri jablcku neplati?

    • Ta vymena displeje po dobu 2 let od koupe plati celosvetove … u nas mame zaruku 2 roky, ale vetsinou ve svete je 1 rok.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).