Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Luxusní zlatá edice AirPods Pro vyjde na více než 1,5 milionu korun

Luxusní zlatá edice AirPods Pro vyjde na více než 1,5 milionu korun

Apple před dvěma týdny představil novou generaci sluchátek AirPods Pro (recenze), které vzhledem k ceně 7 290 Kč nepatří zrovna mezi nejlevnější na trhu. Nicméně věřte, že za ně klidně můžete dát i více než jeden a půl milionu korun. Právě na tolik totiž vyjde luxusní edice, u které jsou sluchátka i pouzdro pozlaceny osmnáctikarátovým zlatem.

Airpods Pro Caviar 3
Takhle vypadají zlaté AirPods Pro v ceně 1,5 milionu korun

O tuhle úpravu se tradičně postarala ruská společnost Caviar, která se v minulosti proslavila originálními úpravami všech generací iPhonů. Cena zlatých AirPods Pro (67 790 USD) je skutečně astronomická, nicméně na exkluzivitě jim dodává i to, že firma vyrobila pouze jeden exemplář.

V nabídce společnosti Caviar najdete i dvanáctku speciálně upravených iPhonů 11 Pro, za které si výrobce rovněž účtuje astronomické ceny. Vůbec nejdražší je edice s označením Solarius. Na té najdete rovných 500 gramů osmnáctikarátového zlata a 137 malých diamantů.

iphone 11 pro solarius
iPhone 11 Pro Solarius patří mezi nejdražší upravené smartphony společnosti Caviar

Za 512GB variantu iPhone 11 Pro v této úpravě zaplatíte 71 100 USD (1,6 milionu Kč). V porovnání se sluchátky tato edice vychází mnohem „výhodněji“, jelikož je na ni použito podstatně více zlata, nicméně nosit v kapse přes půl kilogramu těžký telefon také jistě bude zážitek.

O něco levněji můžete pořídit edice Mars, Luna a Terra, jejichž cena se pohybuje v rozmezí osmi až devíti tisíc dolarů (183 až 205 tisíc korun).

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments