Sledujte nás na YouTube

LG V35 ThinQ představen: kombinuje design V30S s výbavou G7

Společnost LG potichu představila několikrát spekulovaný smartphone V35 ThinQ. Na první i druhý pohled vás však zřejmě zarazí jeden fakt – vypadá stejně jako loňský V30, nebo jako letošní V30S ThinQ. To však nemusí být vůbec na škodu.

Novinka potěší zejména ty uživatele, kteří nemohou přijít na jméno výřezu v displeji. LG V35 ThinQ má standardní obdélníkový panel se zaoblenými rohy a příjemně tenkými rámečky. Protáhlý displej má úhlopříčku 6 palců a Quad HD+ rozlišení, a jak je u řady V zvykem, jedná se o OLED panel. V horním proužku nad displejem najdeme klasické prvky v čele s 8Mpx kamerkou se světelností f/1.9 a úhlem záběru 80°. Hlavní fotoaparát si novinka propůjčila od modelu G7 ThinQ, takže zde nalezneme duální řešení kombinující 16Mpx snímač se standardní čočkou o světelnosti f/1.6, a širokoúhlý 16Mpx fotoaprát s úhlem záběru 107° a světelností f/1.9.

“Střeva” z G7 ThinQ

Z LG G7 ThinQ si novinka bere i vnitřní hardwarovou výbavu. Takt udává čipset Qualcomm Snapdragon 845 opírající se o 6 GB RAM. Pro ukládání dat slouží 64GB paměť, případně microSD karta. K dobíjení 3 300mAh baterie slouží USB-C konektor, naštěstí nechybí ani standardní sluchátkový jack. Operačním systémem je Android Oreo s vlastními funkcemi využívajícími umělou inteligenci.

LG V35 ThinQ je opravdu skvěle vybavený telefon, který má na kráse jednu velikou pihu, a to, že se na náš trh nejspíše vůbec nepodívá. Do prodeje půjde 8. června, dostupný bude za 899 USD u amerického operátora AT&T.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. Konečně něco normálního, bez výřezu a s 3.5 jackem pro sluchátka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *