LG V30: skleněná záda i bezdrátové nabíjení

Podle nejnovějších spekulací přiveze LG na zářijový veletrh IFA do Berlína svůj nový vlajkový smartphone V30, který má napravit několik nedostatků modelu G6. Předně jej má konečně pohánět letošní čipset Qualcomm Snapdragon 835, vylepšení má být ale mnohem více.

Ilustrační obrázek

Podle @OnLeaks dostane LG V30 konstrukci se skleněnými zády a podporu bezdrátového nabíjení; my jen doufáme, že tato vymoženost nebude omezena pouze na několik trhů, ale dostane se do globálně prodávaného modelu. LG se k bezdrátovému nabíjení po pauze vrací, v modelu G3 bylo v „základní výbavě“, u G4 byl zapotřebí speciální kryt, G5 o něj přišla úplně a G6 má podporu bezdrátového nabíjení pouze na několika trzích.

Recenze LG G6: zaděláno na úspěch

LG V30 má dále disponovat duálním fotoaparátem a dvěma displeji, u druhé položky však dosud není jisté, zda bude uchopena stejně jako u předchozích modelů V10 a V20, nebo v LG zariskují a vymyslí nějakou méně tradiční konstrukci, např. tu, kterou před nedávnem odhalil @evleaks.

Povedený koncept LG V30: „vysouvák“ se sekundárním displejem místo klávesnice

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *