Cena:

LG V30 na novém renderu: informační proužek nahradí rozměrný FullVision displej

Společnost LG včera představila smartphone střední třídy Q6 (více informací), to hlavní by nicméně mělo přijít v září na veletrhu IFA. Na této události údajně korejský výrobce odhalí svoji novou vlajkovou loď V30.Nepřehlédněte

LG V30 bude zřejmě klasický smartphone bez sekundárního displeje

Ta by podle posledních informací neměla jít ve šlépějích předchozích modelů V10 a V20 s dvěma displeji na čelní straně, ale má se jednat o „nudnější“ smartphone standardní konstrukce. Na základě dostupných schémat a informací vyrobilo duo @onleaks a MySmartprice 3D render, jak by měl telefon vypadat.

Here's our closest look at the LG V30

LG V30 má sdílet spoustu designových prvků s modelem G6, avšak úhlopříčka displeje má narůst na 6 palců a celkové rozměry telefonu na 151,4 × 75,2 × 7,4 mm, čímž se zařadí někam mezi Samsung Galaxy S8 a S8+. Samotný displej má být vyroben technologií AMOLED a nabídne velmi tenké rámečky a poměr stran 18:9. Zobrazovač bude chránit po stranách mírně zahnuté sklo, které najdeme i na zadní straně zařízení.

Záda má v při horní straně uprostřed okupovat fotomodul se dvěma horizontálně posazenými čočkami a LED bleskem, pod ním se pak má nacházet kruhová čtečka otisků prstů. V kovovém rámu obepínajícím celý telefon pak mají být k nalezení porty USB-C a 3,5mm jack na sluchátka.

LG V30 má být vlajkovým modelem, poháněným čipsetem Qualcomm Snapdragon 835, bude se tak jednat o nejvýkonnější mobilní zařízení v portfoliu LG, neboť úřadující vlakový smartphone G6 pohání loňský čip Snapdragon 821.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.