LG V30 bude zřejmě klasický smartphone bez sekundárního displeje

Společnosti LG nelze upřít snahu přinášet do světa mobilních zařízení inovace, ne všechny však bývají přijaty veřejností, např. loňský modulární smartphone G5. Bohužel tyto nepovedené pokusy stojí LG nemalé peníze, a zřejmě z tohoto důvodu má být chystaný model V30 nudnější než jeho předchůdci V10 a V20.

Podle údajně spolehlivých zdrojů komunitního webu XDA Developers se letos u LG V30 nedočkáme sekundárního displeje pro notifikace a ovládací prvky, ale pouze standardního OLED panelu s technologií Always On. Zapomenout tak můžeme i na nedávno zveřejněný koncept vysouvacího smartphonu s displejem místo hardwarové klávesnice.Nepřehlédněte

Povedený koncept LG V30: „vysouvák“ se sekundárním displejem místo klávesnice

Dá se očekávat, že LG V30 půjde ve šlépějích aktuálního vlajkového modelu G6, pouze dostane větší bezrámečkový displej s poměrem stran 2:1 a výkonnější čipset Qualcomm Snapdragon 835. Telefon má být představen v rámci zářijového veletrhu IFA, tedy pár dní po svém největším rivalovi, Samsungu Galaxy Note8.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku