LG V30 dostává Android Oreo a s ním funkce ThinQ

Na únorovém veletrhu MWC představila společnost LG smartphone V30S ThinQ, který se od původního modelu V30 liší ve třech aspektech – má nové barvy, vyšší kapacity pamětí a nejnovější verzi systému využívající umělé inteligence v baličku funkcí souhrnně nazvaných ThinQ. Tyto funkce nyní dostává v rámci aktualizace na Android Oreo i původní „vé třicítka“.

Oreo pro LG V30 je postupně vypouštěno globálně, podle informací z českých diskuzí zasáhla tato vlna i Českou republiku. Kromě novinek v systému přímo od Google tak LG V30 dostává funkce Vision AI a Voice AI. První z nich slouží k vylepšení schopností fotoaparátu, druhá pak zajišťuje, že vás telefon poslouchá na slovo. Pokud si chcete o balíku ThinQ přečíst více, odkážeme vás na náš starší článek, kde jsme jej popsali podrobněji.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. A co třeba odkaz na starší článek dát na konec tohoto článku?? Vy jej najdete daleko rychleji než-li čtenář.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *