LG V30 dostává Android Oreo a s ním funkce ThinQ

Na únorovém veletrhu MWC představila společnost LG smartphone V30S ThinQ, který se od původního modelu V30 liší ve třech aspektech – má nové barvy, vyšší kapacity pamětí a nejnovější verzi systému využívající umělé inteligence v baličku funkcí souhrnně nazvaných ThinQ. Tyto funkce nyní dostává v rámci aktualizace na Android Oreo i původní „vé třicítka“.

Oreo pro LG V30 je postupně vypouštěno globálně, podle informací z českých diskuzí zasáhla tato vlna i Českou republiku. Kromě novinek v systému přímo od Google tak LG V30 dostává funkce Vision AI a Voice AI. První z nich slouží k vylepšení schopností fotoaparátu, druhá pak zajišťuje, že vás telefon poslouchá na slovo. Pokud si chcete o balíku ThinQ přečíst více, odkážeme vás na náš starší článek, kde jsme jej popsali podrobněji.Nepřehlédněte

LG představilo svoji umělou inteligenci. Přiveze ji na MWC se smartphonem V30s

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku