Domů » Bleskovky » LG potvrzuje: G8 ThinQ dostane vlastní obdobu Face ID

LG potvrzuje: G8 ThinQ dostane vlastní obdobu Face ID

Společnost LG údajně na veletrh MWC přiveze hned dva vlajkové smartphony – G8 ThinQ a pak V50 ThinQ s podporou sítí 5G. První jmenovaný model nyní LG potvrzuje v oficiální tiskové zprávě, která odhaluje jednu novou funkci – čelní ToF kameru.

Stejně jako TrueDepth kamerky v nejnovějších iPhonech bude i čelní kamerka LG G8 ThinQ promítat infračervené světlo a měřit dobu, za kterou se signál vrátí zpět. Kromě biometrického ověření uživatele má nová technologie přinést benefity do rozšířené reality a tvořit lepší selfies za všech světelných podmínek. Je pravděpodobné, že tento senzor bude stát i za bezdotykovým ovládáním, na které láká LG ve své upoutávce.

MWC 2019 LG Premiere

LG má vsadit na obrazový ToF senzor REAL3 od společnosti Infineon, který byl součástí smartphonu Lenovo Phab 2 Pro a najdeme jej také u Vivo Nex Dual Display Edition a Honor View 20.

LG by mohla být velmi úspěšná firma… kdyby neměla mobilní divizi

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. “LG to melo i predtim, Apple to okopiroval, jako vzdy!!!” – Martin (neregistrovany)

    • V kazdom pripade, ci sa ti to paci, alebo nie, tak apple s tym prislo az niekolko rokov po windows. Takze okopirovat to mal kde.

  2. Finální podoba G8 [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).