TOPlist

LG potvrzuje: G8 ThinQ dostane vlastní obdobu Face ID

Společnost LG údajně na veletrh MWC přiveze hned dva vlajkové smartphony – G8 ThinQ a pak V50 ThinQ s podporou sítí 5G. První jmenovaný model nyní LG potvrzuje v oficiální tiskové zprávě, která odhaluje jednu novou funkci – čelní ToF kameru.

Stejně jako TrueDepth kamerky v nejnovějších iPhonech bude i čelní kamerka LG G8 ThinQ promítat infračervené světlo a měřit dobu, za kterou se signál vrátí zpět. Kromě biometrického ověření uživatele má nová technologie přinést benefity do rozšířené reality a tvořit lepší selfies za všech světelných podmínek. Je pravděpodobné, že tento senzor bude stát i za bezdotykovým ovládáním, na které láká LG ve své upoutávce.

LG má vsadit na obrazový ToF senzor REAL3 od společnosti Infineon, který byl součástí smartphonu Lenovo Phab 2 Pro a najdeme jej také u Vivo Nex Dual Display Edition a Honor View 20.Nepřehlédněte

LG by mohla být velmi úspěšná firma… kdyby neměla mobilní divizi

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku