Domů » Bleskovky » LG G7 ThinQ: máme obrázek všech barevných variant a známe datum představení

LG G7 ThinQ: máme obrázek všech barevných variant a známe datum představení

Společnost LG očekává nejlepší finanční výsledky za první kvartál ve své historii, ovšem nikoliv díky mobilní divizi, která tradičně skončí v červených číslech. Dalším pokusem o získání přízně fanoušků bude nová vlajková loď G7 ThinQ, jejíž jméno korejský výrobce oficiálně potvrdil.

Jak bude telefon vypadat, odhaluje následující render, který server AndroidHeadlines označuje jako oficiální.

Potvrzuje se design, který jsme měli tu čest spatřit již dříve. Telefon dostane širokoúhlý displej s tenkými rámečky a výřezem v horní části. Stejně jako jeho u předchůdce bude zadní stranu okupovat čtečka otisků prstů a duální fotoaparát, tentokráte však budou jeho čočky osazeny vertikálně. Na zádech bude chybět typické označení telefonu, výrobce na ně „namaluje“ pouze své logo.

LG G7 ThinQ na 3D renderech: dostane fotoaparát se skvělou světelností

Na telefonu jsou patrná hned čtyři hardwarová tlačítka; tradiční sestavu zamykacího tlačítka a kolébky pro změnu hlasitosti zřejmě doplní zvláštní klávesa pro vyvolání hlasového asistenta. Doufejme, že ji půjde softwarově přemapovat na užitečnější funkci, neboť nelze očekávat, že asistent bude hovořit naší mateřštinou.

Pět barevných variant

Render také odhaluje všechny barevné varianty, ve kterých bude model G7 ThinQ nabízen – Aurora Black, Platinum Grey, Moroccan Blue, Moroccan Blue (Matte) a Raspberry Rose. Dostupnost jednotlivých variant se má trh od trhu lišit, globálně dostupnou variantou má být pouze černá.

LG G7 ThinQ bude oficiálně představen 2. května, uveden bude tiskovou konferencí, která se odehraje v Soulu a New Yorku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Teším se na G7 ThinQ snad i foták nezklame když má mit f/1.5 uvidíme.

 2. Rámeček i nahoře tak ten výřez nemusel být až takový … Oneplus 6 vypadá o něco lépe, u LG bude cena přestřelená a telefon nedostupný …

  • Ale musel :-D Hlavně doufám, že se téhle další jabkem protlačené kraviny nechytne Samsung…

  • Rámečky jsou v pohodě a výřez se dá vypnout :-) Spíš aby to nezabili dostupností. Počítám s tím že bych mohl vyměnit svojí G4 za G7. Zatím nebyl důvod proč měnit.

  • Tak první cena bývá přestřelená u každého výrobce, nelze čekat zázrak v podobě patnácti tisíc u takto vybaveného modelu. Tolik však nyní stojí V30, mezi patnácti a šestnácti tisíci, což je přijatelné a v případě G7 se bude jednat o to nejlepší od výrobce, tudíž první cenovku kolem dvaceti lze ospravedlnit. Mimo to, za dva měsíce od zahájení prodeje bude cenovka jinde. Je to přecejen LG.
   O dostupnost bych nějaký strach neměl, jeden z českých prodejců (začínající a končící písmenem C ;-) stále nabízí, již celkem starou (avšak za deset tisíc bezkonkurenční), LG G6 snad ve všech barvách, které byly na evropském trhu k dostání. Nemyslím si, že toto bude vyjímka.
   Osobně jsem chvíli nechápal, jaké portfolio LG vytváří, jelikož mě přišly všechny jejich telefony od vydání G6 designově stejné, avšak vždy nabídly něco víc. Když se ale člověk podívá blíže, zjistí, že to má logiku. Stále prodávaná G6 nyní zastupuje třídu za deset tisíc, V30 za patnáct a nyní přijde G7 za dvacet. LG přitom nemusí spěchat s náhradou za G6, která klesla k nynější cenové relaci, protože by stejně nic lepšího „za deset“ nestvořilo.
   Zatím to tedy vypadá, že se brání cestě mini/lite/plus verzí a spíše telefony v pomyslné pyramidě nechává přirozeně klesnout níž – tím se po té stávají svým způsobem lákavými a téměř bez konkurence vzhledem k dané cenovce.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).