Domů » Bleskovky » LG G7 ThinQ: máme obrázek všech barevných variant a známe datum představení

LG G7 ThinQ: máme obrázek všech barevných variant a známe datum představení

Společnost LG očekává nejlepší finanční výsledky za první kvartál ve své historii, ovšem nikoliv díky mobilní divizi, která tradičně skončí v červených číslech. Dalším pokusem o získání přízně fanoušků bude nová vlajková loď G7 ThinQ, jejíž jméno korejský výrobce oficiálně potvrdil.

Jak bude telefon vypadat, odhaluje následující render, který server AndroidHeadlines označuje jako oficiální.

Potvrzuje se design, který jsme měli tu čest spatřit již dříve. Telefon dostane širokoúhlý displej s tenkými rámečky a výřezem v horní části. Stejně jako jeho u předchůdce bude zadní stranu okupovat čtečka otisků prstů a duální fotoaparát, tentokráte však budou jeho čočky osazeny vertikálně. Na zádech bude chybět typické označení telefonu, výrobce na ně „namaluje“ pouze své logo.

LG G7 ThinQ na 3D renderech: dostane fotoaparát se skvělou světelností

Na telefonu jsou patrná hned čtyři hardwarová tlačítka; tradiční sestavu zamykacího tlačítka a kolébky pro změnu hlasitosti zřejmě doplní zvláštní klávesa pro vyvolání hlasového asistenta. Doufejme, že ji půjde softwarově přemapovat na užitečnější funkci, neboť nelze očekávat, že asistent bude hovořit naší mateřštinou.

Pět barevných variant

Render také odhaluje všechny barevné varianty, ve kterých bude model G7 ThinQ nabízen – Aurora Black, Platinum Grey, Moroccan Blue, Moroccan Blue (Matte) a Raspberry Rose. Dostupnost jednotlivých variant se má trh od trhu lišit, globálně dostupnou variantou má být pouze černá.

LG G7 ThinQ bude oficiálně představen 2. května, uveden bude tiskovou konferencí, která se odehraje v Soulu a New Yorku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments