Domů » Bleskovky » Zapomeňte na odnímatelný zadní kryt, baterii v LG G5 vyměníte přes bradu (2x aktualizováno)

Zapomeňte na odnímatelný zadní kryt, baterii v LG G5 vyměníte přes bradu (2x aktualizováno)

Aktualizováno 20. 2, 00:20: Další nový render LG G5

Evan nepřestává se zásobováním informací o modelu LG G5. Pokud se vám chystaná novinka na předchozím snímku příliš nelíbila, pak by vám mohl spravit chuť nový render, na kterém smartphone v bílé variantě vypadá o poznání lépe. Jen škoda, že zatím není dostupný ve větším rozlišení. Blass také upřesnil, že kapacita vyměnitelného akumulátoru bude 2800 mAh.

LG_G5

Aktualizováno 19. 2: Nová fotografie LG G5

Evan Blass (@evleaks) před několika minutami zveřejnil novou fotografii modelu LG G5, na kterém si novinku můžeme prohlédnout ze všech stran. Zařízení na snímku se shoduje s tím, které se před několika dny objevilo v nabídce jednoho z prodejců elektroniky v Dubaji.

LG_G5

 

Mimochodem, Evan stejný způsobem v minulých letech jako první zveřejnil fotografie modelů LG G2, LG G3 i LG G4, jeho zdroje jsou tedy opravdu dobré.

Původní článek: Zapomeňte na odnímatelný zadní kryt, baterii v LG G5 vyměníte přes bradu

Předchozí spekulace se vyplňují. LG G5 dostane po vzoru svých předchůdců vyměnitelnou baterii, avšak přístupná nebude přes odnímatelná záda, ale bude se do telefonu zasouvat skrze bradu telefonu. Na internetu se právě objevila první fotografie balení, ve kterém se bude náhradní baterie prodávat; zda bude součástí balení i samotná náhradní brada telefonu, však zatím potvrzeno nemáme.

lg-g5-battery-module-leak

Spodní strana LG G5 má kromě přístupu k baterii nabídnout i možnost připojování externího příslušenství skrze tzv. Magic slot. V první vlně má přijít „batoh“ s přídavnou baterií a ovládacími prvky pro fotoaparát (více informací), a také modul s digitálním převodníkem od Bang & Olufsen pro lepší reprodukci hudby. Svoje novinky LG představí v neděli 21. února ve 14:00.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments