Domů » Bleskovky » LG G5 na prvních fotografiích: Stěhování tlačítek a duální kamera

LG G5 na prvních fotografiích: Stěhování tlačítek a duální kamera

Premiéra nového top modelu LG G5 se nezadržitelně blíží, oficiálního představení se dočkáme už tuto neděli 21. února v Barceloně, kde nebude chybět ani naše redakce. Před několika hodinami jsme vás informovali o tom, že novinka nabídne duální fotoaparát na zadní straně. Duální displej se zřejmě konat nebude, ten zůstane výsadou modelu V10 a těchto modelů řady X.

LG G5

Na webu jednoho z dubajských prodejců elektroniky se nicméně před několika hodinami objevily fotografie údajného LG G5, a co je nejbizarnější, telefon je dokonce nabízen k prodeji za 2500 dirhamů, což je v přepočtu zhruba 16 500 Kč. Podle informací od prodejce má telefon validní IMEI a pochází z USA.

LG G5

Z fotografií je patrné, že tlačítka pro ovládání hlasitosti se přestěhovala na boční hranu, na zádech ale zůstala čtečka otisků prstů a přehlédnout nelze ani duální fotoaparát. Namísto duálního displeje by LG G5 mohl nabídnout pohotovostní obrazovku pro zobrazování notifikací a dalších údajů, kterou známe například z některých Lumií (tzv. Glance screen).

LG G5

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
46 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments