Domů » Bleskovky » LG G5 bude mít sekundární displej i duální fotoaparát, potvrzuje @evleaks

LG G5 bude mít sekundární displej i duální fotoaparát, potvrzuje @evleaks

Společnosti LG se na rozdíl od Samsungu daří velmi dobře uhlídat vzhled své chystané vlajkové lodě pro letošní rok. Model G5 jsme dosud na žádném renderu či alespoň nekvalitní fotografii zatím neviděli a musíme tak vycházet pouze ze spekulací a několika schémat neoficiálního původu. Evan Blass alias @evleaks se ale k chystané novince dostal a na Twitteru potvrdil údaj, o němž se šušká již delší dobu – LG G5 dostane po vzoru LG V10 sekundární displej.

Informační proužek nad displejem je přítomen i u včera představeného smartphonu střední třídy LG X screen (více informací), takže se s ním u LG budeme zřejmě setkávat častěji. @evleaks také potvrdil, že model LG G5 bude vybaven duální kamerou, z tohoto důvodu údajně korejský výrobce neodhalil vzhled zad včera představeného modelu X cam, jehož fotomodul má vypadat obdobně jako právě u G5.

LG zřejmě bude chtít u svých smartphonů řady „X“ nabídnout po částech to nejlepší ze své vlajkové lodě. A patrně v tom bude letos pokračovat, podle @evleaks se do konce letošního roku ještě dočkáme modelů X max, X speed, X style a X power; podle názvů se zřejmě bude jednat o tabletofon a trojici smartphonů s různými specializacemi – výkonem, elegancí a výdrží na baterii.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments