Domů » Bleskovky » Klíčové parametry chystaného Surface Pro 8 unikly na internet

Klíčové parametry chystaného Surface Pro 8 unikly na internet

Představení hardwarových novinek od Microsoftu má proběhnout už tuto středu. Jednou z těch velmi očekávaných je Surface Pro 8, jehož parametry se dnes objevily na Twitteru. Na účtu @Shadow_Leak tak můžete vidět infografiku jednoho z asijských prodejců, který do ní nečekaně zahrnul i ty nejzásadnější novinky.

Surface Pro 7 recenze
Microsoft Surface Pro 7

Potvrzení se dočkal displej s úhlopříčkou 13″ a obnovovací frekvencí 120 Hz, stejně jako dvojice Thunderbolt portů. Opravdu se tedy nedočkáme klasických USB-A portů, o čemž se už také v minulosti spekulovalo. Podle leaku bude mít Surface Pro 8 nyní po vzoru modelů Laptop 4 a Pro X jednoduše vyměnitelné SSD disky.

Během akce naplánované na 22. září bychom měli vidět odhalení modelů Surface Pro 8, Surface Go 3 a Surface Book 4. Snad se dočkáme také vylepšeného modelu Surface Pro X nebo nástupce modelu Surface Duo.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Diskuze k článku

  1. Zvědavý určitě jsem:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).