Domů » Bleskovky » Je tohle první fotografie Samsungu Galaxy S10?

Je tohle první fotografie Samsungu Galaxy S10?

Letošní vlajkové Samsungy jsou spíše evolucí loňských modelů, v příštím roce bychom se však mohli dočkat významnějších změn, zejména v oblasti designu. Informátor IceUniverse zveřejnil na svém Twitteru následující fotografii s následujícím popisem.

Ten nepřímo naznačuje, že se jedná o prototyp Samsungu Galaxy S10, jehož kódové jméno má být právě „Beyond“. Telefon na snímku má zahnutý displej a neskutečně tenké rámečky, které navíc mají stejnou tloušťku po celém obvodu. Telefon navíc nijak nehyzdí žádný výřez v displeji, čelní strana tak patří pouze a jen po stranách zahnutému zobrazovači. Otázkou tedy je, kam se ztratily další běžné součásti přední strany.

Samsung Galaxy S10 má dostat čtečku otisků v displeji a piezoelektrický reproduktor

Schová Samsung všechno pod displej?

Podle nedávných spekulací má telefon dostat piezoelektrický reproduktor a čtečku otisků prstů zabudovanou přímo do displeje; velkou neznámou je tedy zatím umístění čelní kamerky. Značky Vivo a Oppo ji například schovaly do výsuvného modulu, Samsung by ji mohl ukrýt například přímo za displej.

Samsung Galaxy S10
Co myslíte, bude takto skutečně vypadat Samsung Galaxy S10?

Na odhalení skutečnosti si budeme muset ještě nějaký čas počkat, design prototypu se může kdykoliv změnit. Spekuluje se, že Galaxy S10 dorazí dříve, než je pro vlajkové Samsungy obvyklé, údajně již v lednu příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

21 komentářů

 1. Kdyby vypadal takhle tak ho ihned beru a neřeším ani cenu :-)

  • Asi tak ???? . Už se nemůžu dočkat finální podoby. Mám s8 a super ale tohle bude pecka

 2. prý má mít tlačítko spouště fotoaparátu, jedno z toho bude fake

 3. Na takové dohady je příliš brzo, ale bylo by to pěkné. Nevím sice jak schovat fotoaparát pod displej ale vím že snímač otisků prstů tam dávají už od S8 a to se o té technologii mluvilo už dávno. O tom jak schovat kameru zatím nikdo nic nepíše.

 4. To je ale hnusnej telefon… :-)))

 5. Bože, komentáře typu“mam S8 a jdu do S10″ mě fakt dovedou rozesmát. Naštěstí mám Note 8 a podobně hovadiny fakt řešit nemusím.

  • Souhlasím s Tebou.

  • Asi ze si posadnuty velkostou alebo co :) Userov Note fakt neriesim…

   Suhlasim, bude vymena za S8, kazdorocne to nedava zmysel, ale cca. kazde dva roky ma Sko zasadnejsie novinky.

  • Ano, na velikosti mi záleží. A myslim, že to chápe řada výrobců včetně Apple, protože nabídka mobilu velikosti 6+je bohatá. Zásadnější změny říkáš. Jde spíše o to, jak moc užitečné jsou a co vše přinesou.

  • Všichni co máte Samsung tak jste bohužel pouze oběti marketingu, protože ty telefony mají daleko k ideálu a na trhu jsou lepší a levnější. Měl jsem Samsung 4roky.

  • Kalina: Ukaž mi prosím rozumnou náhradu za Note s SPEN? Nehledej, ona žádná není, tak než zde začneš dávat své názory… něco málo nacti. ????

  • Kalina (neregistrovaný): A) Neplatí. B) Ideál neexistuje. C) Nejsou. D) Selský rozum asi moc nefunguje, když ses trápil celé 4 roky.

   Co tam máš dál? Aktuálně je to strašlivá bída ti povím.

  • Po tom, co Samsung predvedl s modely 2018 y si od nich telefon koupil jenom naprosty idi0t.

   Uni, zase komentujes neco, co je naprosto mimo tvoji cenovou ligu.

 6. Takhle vypadat určitě nebude :-), ale vy Samsungoví máte svůj svět, tak užívejte..další Samsung podpořený silným marketingem co to nemá a zase to bude nuda jako S9…jo a okopírováno bude co půjde.

  • Prohlásil hrdý majitel nějakého Oukitelu ….

  • No. když se podíváme na Galaxy S8 tak před premiérou unikalo několik desítek renderu a nakonec tak S8 opravdu vypadal, takže je zde nějaký procento, že S10 může takto vypadat. A ohledně kopírování zde máme jiné společnosti jako Huawei, Xaomi, atd…

 7. parazitdivnýchkopií

  vypadá svěle a pamatujte kopírování je matka moudrosti vykrádání jednoho druhým bylo odjakživa at v kultůře umění architektůře či technologii a je to dobře TZV opičení jen dokazuje naše dávné předky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).