Domů » Články » Jak fotí iPhone 7 Plus? Podívejte se na první fotografie

Jak fotí iPhone 7 Plus? Podívejte se na první fotografie

Vypadá to, že iPhone 7 Plus (preview) bude patřit mezi jedny z nejlépe fotících smartphonů na trhu. Vybraní redaktoři zahraničních webů a magazínů již telefon testují a stihli se již také pochlubit svými snímky. David E. Klutho pořídil sérii fotografií ze zahajovacího zápasu nové NFL sezóny, Landon Nordeman přispěl snímky z US Open.

Většina fotografií je pořízena za dobrých světelných podmínek, Landon však fotoaparát otestoval i v šeru a horším světle, a i v těchto případech nový jablečný smartphone podával excelentní výsledky. Apple u letošních iPhonů použil nový 12Mpx snímač s optickou stabilizací obrazu a světelností objektivu f/1.8.

Další fotografie pořízené iPhonem 7 Plus si můžete prohlédnout na serveru ESPN.com, případně na SI.com či Time.com. Kompletní hardwarové parametry včetně srovnávače parametrů najdete v našem katalogu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments