Domů » Články » iWant v v Praze otevřel novou prodejnu. Slevy nalákaly obrovský počet zájemců

iWant v v Praze otevřel novou prodejnu. Slevy nalákaly obrovský počet zájemců

iWant si na dnešní den, tedy pátek 13. na symbolickou 13. hodinu připravil otevření v pořadí již druhé pražské prodejny; ta se nachází v obchodním centru Nový Smíchov na pravé straně od hlavního vstupu. Celá akce se nesla (a stále ještě nese) v duchu výrazných slev na jablečné produkty, které mimochodem můžete využít až do dnešní 21. hodiny, kdy prodejna zavírá.

iWant právě v Praze otevřel novou prodejnu, najdete ji v OC Nový Smíchov
iWant právě v Praze otevřel novou prodejnu, najdete ji v OC Nový Smíchov

Slevové akce potěšily řadu zájemců, ostatně iPhone SE zde dnes můžete pořídit za 7 990 Kč, 32GB iPhone 7 pak za 13 490 Kč. V nabídce je také MacBook Air (128 GB) za skvělých 20 990 Kč, nebo MacBook Pro (128 GB) za 29 990 Kč.

Kromě toho iWant láká na plošnou slevu 13 % na všechny další Apple produkty či 0% akontaci při nákupu na splátky, nicméně všechny tyto akce platí pouze dnes do 21. hodiny. Pokud si zde například dnes koupíte iPhone X s 13% slevou, vyjde vás na 26 013 Kč včetně DPH.

Slevy nalákaly enormní množství návštěvníků

Obrovské slevy přilákaly několik stovek návštěvníků – kolega, který na akci byl, přestal počítat u čísla 200. Samotná fronta před otevřením prodejny měřila zhruba 150 metrů, což v praxi znamenalo, že se šňůra lidí táhla od prodejny iWant až ke konci obchodního centra, kde je prodejna Datartu.

Celou akcí provázel moderátor rádia Evropa 2 Bob Švarc, který návštěvníky po celou dobu bavil vtipnými komentáři. Přístup do prodejny řídili organizátoři a kontrolovali, aby ve frontě nikdo nepředbíhal; pro návštěvníky bylo rovněž připraveno drobné občerstvení.

Přesně ve 13:00 spadla bílá opona, která celou prodejnu zahalovala a dovnitř začali proudit první návštěvníci. Ty po „americkém Apple“ stylu s pokřiky a potleskem vítal početný personál.

Dostane se na všechny

Vzhledem k velikosti fronty a množství návštěvníků se nabízí otázka, zda bude skladem dostatečný počet kusů, který by uspokojil poptávku. Podle slov zástupců společnosti se skutečně dostane na všechny – i kdyby naskladněné kusy došly, budou zájemcům dodány později, samozřejmě se zachováním dnešních akčních cen.

Návštěvníci dnes mohou po celý den soutěžit o hodnotné ceny
Návštěvníci dnes mohou po celý den soutěžit o hodnotné ceny

Dalším důvodem, proč stálo za to se na otvíračku prodejny vypravit, bylo množství soutěží o hodnotné ceny. Pokud se dnes vyfotíte ve fotokoutku, budete automaticky zařazeni do slosování o chytré hodinky Apple Watch. Hlavní cenou je ale víkendový zájezd pro dvě osoby do Londýna, o který mohou soutěžit všichni, kdo se na otevření prodejny dnes dostaví.

Zájem návštěvníků byl obrovský – nikdo si nechtěl nechat ujít lákavé slevy
Zájem návštěvníků byl obrovský – nikdo si nechtěl nechat ujít lákavé slevy

iWant v Praze kromě prodejny v OC Nový Smíchov provozuje také druhou v OC Letňany. Další prodejny naleznete v Liberci, Pardubicích a Plzni (2x).

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments