Domů » Bleskovky » MacBook Pro 128 GB za 31 990 Kč? iWant pozítří znovu otevírá pobočku v Letňanech!

MacBook Pro 128 GB za 31 990 Kč? iWant pozítří znovu otevírá pobočku v Letňanech!

128GB MacBook Pro za super cenu & mnoho dalších slev připravil iWant svým zákazníkům na zítřek, tedy 22. června. iWant v Letňanech přistál před pěti lety a nyní se zaslouženě přestěhuje do větších prostor. Slavnostní otevření prodejny proběhne v OC Praha Letňany v 10:00, ačkoli iWant se o první nedočkavce začne starat už po osmé hodině ranní.

Velké slevy na Apple produkty

Kromě MacBooku Pro 128 GB pořídíte v tento den i MacBook Pro 256 GB za 36 790 Kč nebo MacBook Air za 21 990 Kč. Prodejce neopomněl zlevnit ani telefony. iPhone SE bude k dostání za 7 490 Kč, iPhone 7 32 GB jen za 13 490 Kč a iPhone 8 64 GB pouze za 17 990 Kč. Nejnovější z iPhonů, iPhone X, koupíte v konfiguraci 64 GB za 25 990 Kč nebo s vyšší pamětí 256 GB za 29 990 Kč.

Na všechny ostatní produkty a příslušenství dostanete hromadnou slevu 10 %. Chcete nakoupit na splátky? V den otevření můžete získat nový produkt na splátky na dvacet měsíců bez navýšení.

Nová zmodernizovaná prodejna se nachází jen malý kousek od původních prostor a kromě běžného prodeje a prémiových služeb svým zákazníkům nově nabídne i autorizovaný servis. Vyškolení servisáci z iWantu udrží všechna vaše Apple zařízení v kondici, i když jim občas dáte pěkně zabrat.

Jak už tomu u iWantu bývá, organizace otvíračky je dotažená do posledního detailu. Celou akcí bude provádět moderátor, o občerstvení se postará partnerská prodejna Fruitisimo a hudební zážitek doplní DJ.

Přijďte si v pátek do iWantu pro své jablíčko a nebudete litovat. Třešničkou na dortu bude slosování o voucher na vyhlídkový let nad Prahou pro 3 osoby z letiště v Letňanech!

Více informací najdete na iWant.cz/letnany.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.