Domů » Bleskovky » iPhone SE Plus: komponenty modelu X v kompaktnějším provedení?

iPhone SE Plus: komponenty modelu X v kompaktnějším provedení?

Před nějakou dobou jsme vás informovali o tom, že se chystá nová verze kompaktního iPhone, která bude přímým nástupcem modelu SE. A ačkoli se nyní vše točí kolem modelů 8, 8 Plus a X, fanoušci kompaktních zařízení nedávno přišli s konceptem, nad kterým zůstala viset brada i nám. V návrhu jsou použity všechny klíčové komponenty iPhone X, vsazeny jsou však do mnohem kompaktnějšího provedení iPhone 5S/SE.

Nemůžeme se zkrátka ubránit pocitu, že přesně takové zařízení bychom chtěli ve svých kapsách. Koncept byl pojmenován jako iPhone SE Plus a nese kompaktní provedení původního modelu SE, avšak s vlastnostmi nového modelu X.

Displej by měl mít úhlopříčku 4,7″ a i zde bychom se mohli dočkat OLED panelu, dalším z lákadel by mohla být rovněž technologie Face ID, a to včetně stejného „vykrojení“ displeje, jako u modelu X. Fotografy zajisté potěší přítomnost duálního fotoaparátu, uživatele hledající maximální množství výkonu pak čip A11 a celé 3 GB RAM. Tělo by zde však mělo zůstat kovové, přišli bychom tedy o možnost bezdrátového nabíjení. Celý koncept si také můžete prohlédnout na detailním videu.

CURVED/labs: iPhone SE Plus aka the forgotten iPhone

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments