Domů » Bleskovky » iPhone SE 2 na videu. Stejné tvary, skleněná záda a sluchátkový jack

iPhone SE 2 na videu. Stejné tvary, skleněná záda a sluchátkový jack

V podstatě s jistotou můžeme říci, že Apple letos představí tři iPhony – nástupce iPhonu X, jeho větší variantu a pak levnější model s LCD displejem. Velký otazník ale stále visí nad pokračovatelem malého iPhonu SE, o kterém se v posledních dnech rojí jedna zaručená informace za druhou. Nově o sobě dal vědět na následujícím videu.

miaopai:iPhone SE2?

Pochopitelně nemůžeme s jistotou říci, zda se jedná či nejedná o planý poplach; pochybnosti v nás vzbuzuje například samotné logo nakousnutého jablka, které se zdá býti nepatrně větším než u první generace, a to i přestože zbytek telefonu má zřejmě totožné rozměry i rozmístění prvků. Jediným viditelným rozdílem tak mají být celoskleněná záda, která nahradí kov s přerušením pro umožnění průchodu signálu bezdrátových sítí. Přestože se spekulovalo, že iPhone SE 2 přijde o sluchátkový jack, telefon na videu jej má.

Apple přemýšlí nad jednodušším označení letošních iPhonů. Máme pro partu Tima Cooka návrh

Vyšší výkon a bezdrátové nabíjení

iPhone SE 2 by díky skleněným zádům mohl dostat bezdrátové nabíjení, což ostatně naznačuje i designer Benjamin Geskin. Ten na základě uniklých zpráv vytvořil detailní rendery a přidal informaci, že telefon je již v masové výrobě pod kódovým označením Jaguar Glass Case. Očekávat také můžeme vyšší výkon (použit má být loňský čipset Apple A10) či lepší fotoaparát, na další novinky jako voděodolnost či funkci 3D Touch ale zřejmě musíme zapomenout.

iPhone SE 2 bude zřejmě představen už 4. června v rámci úvodní keynote vývojářské konference WWDC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
31 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments