Domů » Bleskovky » iPhone 8 znovu na scéně: podívejte se na snímky i video přímo z továrny

iPhone 8 znovu na scéně: podívejte se na snímky i video přímo z továrny

Už několik měsíců se spekuluje, jak bude vypadat výroční model iPhone 8. Vlajková loď cupertinské společnosti by měla světlo světa spatřit v září. Podle všeho se dočká kompletního redesignu. Dostane bezrámečkový design, což znamená, že AMOLED displej bude od okraje k okraji. Domovské tlačítko, které se doposud nacházelo přímo pod obrazovkou, už nebude fyzické ale virtuální. Dokonce tyto informace omylem potvrdil i samotný Apple, když vydal firmware pro HomePod. Ze zdrojového kódu vývojáři zjistili spoustu detailních informací o nadcházejícím iPhone.

Objevují se různé rendery, koncepty a makety iPhone 8. Internetem začaly kolovat fotografie další makety, která údajně představuje finální design jubilejního produktu. Z prototypu je patrné, že iPhone 8 bude mít skleněná záda kvůli bezdrátovému nabíjení. Apple podle všeho zanechal fyzická tlačítka pro ovládání hlasitosti a uzamknutí telefonu. Nicméně není vidět žádné Touch ID tlačítko ani v přední části, ani na zádech. Buď tedy Apple zdokonalil technologii a čtečku otisků prstů vložil do displejové části, nebo ji úplně odstranil. I samotný firmware naznačuje, že Touch ID nahradí biometrická metoda Face ID (skener obličeje). A záda zdobí duální kamera orientovaná vertikálně.

Dále by měl být iPhone 8 jen o něco málo větší než iPhone 7, ale i přesto by měl nabídnout větší displej, než má iPhone 7 Plus. Úhlopříčka obrazovky by měla být 5,8 palců.

Pokud vám reálné fotografie makety nestačí, na internetu byla zveřejněno ještě videa natočená přímo v továrně společnosti Foxconn, která iPhone vyrábí. Bohužel, videa nejsou příliš kvalitní, a tak z nich nejde zjistit příliš mnoho informací o samotném telefonu.

Foxconn plant video shows alleged iPhone 8 rear shell
Foxconn plant video shows alleged iPhone 8 rear shell

Michaela Brázdilová

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments