Domů » Bleskovky » iPhone 8: premiéra přesně za dva týdny

iPhone 8: premiéra přesně za dva týdny

O chystaných iPhonech už toho na internet uniklo tolik, že již máme poměrně ucelený obrázek o tom, co na nás Apple v letošním roce chystá. Zbývá tedy jenom zvednout oponu a rozjet klasické představení se vším, co k němu patří – zopakovat úspěchy v posledním roce, ukázat vylepšené iPhone 7 a 7 Plus a na závěr jako „One more thing“ vyrazit dech zbrusu novým iPhonem 8. Kdy budeme moci toto divadlo navštívit?

Podle obvykle velmi dobře informovaných zdrojů deníku Wall Street Journal můžeme příští keynote Apple očekávat 12. září, tedy přesně za dva týdny v úterý. Akce by se měla odehrát v areálu nového jablečného sídla Apple Park, konkrétně v auditoriu nazvaném Steve Jobs Theater. Některé hlasy nicméně hovoří o tom, že stavba ještě není hotová, a že se událost uskuteční v Bill Graham Civic Auditorium jako v předchozích dvou letech. Kromě nových iPhonů jsou očekávány i další nové produkty – nové Apple Watch Series 3 či nová Apple TV s podporou 4K a HDR.

iMyFone Umate Pro – bezpečné odstranění vašich dat z iOS zařízení
(reklamní text) Myslíte si, že je mazání textových zpráv, historie hovorů a dalších dat přímo z telefonu bezpečná tak, že nemůže dojít k obnově těchto dat? Bohužel může, jelikož data zůstanou uložena v telefonu a se speciálními nástroji je možné je obnovit. Nástroj iMyFone Umate Pro to však umí vyřešit a všechna data umí bezpečně smazat z vašeho iPhonu, iPadu či iPodu Touch.

Klíčové funkce iMyFone Umate Pro:

 1. kompletní odstranění dat z iOS bez možnosti obnovení: zprávy, kontakty, historie hovorů, fotografie a video, data prohlížeče…
 2. 100% odstranění dat aplikací třetích stran: WhatsApp, WeChat, Kik, Viber a další…
 3. bezpečné vymazání dat pro případ, kdy prodáváte svůj iPhone a nechcete, aby data někdo mohl obnovit.

Stáhněte si iMyFone Umate Pro pro Windows / pro Mac

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Nakupime si jablka krásně svět bude zase bohatší a ludia lepší, niektori si aj pozicky pojdu vybavit aby ho malí mmyslim ajpfon 19

 2. Inak klasicka odpadova novinarcina – nadpis ako fakt a v clanku

  „Podle obvykle velmi dobře informovaných zdrojů deníku Wall Street Journal..“

  Keby to bolo v nadpise moc klikov by nebolo co…

  • Ještě chybí dát do nadpisu třeba „mobilní Windows jsou mrtvé“ a počítadlo reklamy by jit trhlo rekordy.

 3. Předek ???? ale ty záda – čočka foťáku jsou opravdu strašně nepovedená ???? když jsem to viděl dříve, tak jsem si říkal tak to je blbost, tohle by Apple nemohl vypustit mezi lidi a vypadá to, že to tak nakonec bude ????
  Ale design je věc subjektivní, třeba se to někomu na světě líbí ????

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).