iPhone 8: premiéra přesně za dva týdny

O chystaných iPhonech už toho na internet uniklo tolik, že již máme poměrně ucelený obrázek o tom, co na nás Apple v letošním roce chystá. Zbývá tedy jenom zvednout oponu a rozjet klasické představení se vším, co k němu patří – zopakovat úspěchy v posledním roce, ukázat vylepšené iPhone 7 a 7 Plus a na závěr jako „One more thing“ vyrazit dech zbrusu novým iPhonem 8. Kdy budeme moci toto divadlo navštívit?

Podle obvykle velmi dobře informovaných zdrojů deníku Wall Street Journal můžeme příští keynote Apple očekávat 12. září, tedy přesně za dva týdny v úterý. Akce by se měla odehrát v areálu nového jablečného sídla Apple Park, konkrétně v auditoriu nazvaném Steve Jobs Theater. Některé hlasy nicméně hovoří o tom, že stavba ještě není hotová, a že se událost uskuteční v Bill Graham Civic Auditorium jako v předchozích dvou letech. Kromě nových iPhonů jsou očekávány i další nové produkty – nové Apple Watch Series 3 či nová Apple TV s podporou 4K a HDR.


iMyFone Umate Pro – bezpečné odstranění vašich dat z iOS zařízení
(reklamní text) Myslíte si, že je mazání textových zpráv, historie hovorů a dalších dat přímo z telefonu bezpečná tak, že nemůže dojít k obnově těchto dat? Bohužel může, jelikož data zůstanou uložena v telefonu a se speciálními nástroji je možné je obnovit. Nástroj iMyFone Umate Pro to však umí vyřešit a všechna data umí bezpečně smazat z vašeho iPhonu, iPadu či iPodu Touch.

Klíčové funkce iMyFone Umate Pro:

  1. kompletní odstranění dat z iOS bez možnosti obnovení: zprávy, kontakty, historie hovorů, fotografie a video, data prohlížeče…
  2. 100% odstranění dat aplikací třetích stran: WhatsApp, WeChat, Kik, Viber a další…
  3. bezpečné vymazání dat pro případ, kdy prodáváte svůj iPhone a nechcete, aby data někdo mohl obnovit.

Stáhněte si iMyFone Umate Pro pro Windows / pro Mac

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku