Domů » Bleskovky » iPhone 7 znovu na scéně. Tentokrát se objevil na Instagramu

iPhone 7 znovu na scéně. Tentokrát se objevil na Instagramu

Kolotoč spekulací kolem chystaného iPhone 7 se začíná roztáčet na plné obrátky. Není dne, kdy se na internetu neobjevují nové informace či potvrzení dřívějších zvěstí. Mezi ty nejčerstvější se řadí fotografie z Instagramu, kterou nahrál uživatel pod účtem @stevlocker. Na první pohled jde o celkem nudnou fotografii z výtahu, nicméně při bližším pohledu si lze všimnout, že iPhone, který autor drží v ruce, nemá plastové předěly antén. Bylo pouze otázkou času, kdy se rozhoří diskuze na téma, zda skutečně jde o iPhone 7 (Plus) či dílo vtipálka, který fotografii upravil v grafickém editoru.

iPhone7

První variantě nahrává fakt, že stejný uživatel již v minulosti prozradil název hudební služby Apple Music několik dní před oficiálním představením. Co se týče autora, podle zákulisních zdrojů jde o zaměstnance Applu se jménem Steven Huon, který pochází z Francie. V databázi společnosti však nikdo s tímto jménem nefiguruje. Ať už jde o kohokoli, s ohledem na publikované fotografie, má tento tajemný mladík velice blízko ke kalifornskému výrobci.

Tip ke čtení – Pět inovací, které bychom rádi viděli u iPhone 7

Pojďme se ale vrátit k zmiňované fotografii. Kromě přesunutí pruhů k hornímu a spodnímu okraji stojí za zmínku poukázat na objektiv fotoaparátu, který působí dojmem, že nevystupuje nad okolní kryt smartphonu. To přímo koresponduje s dřívějšími zprávami, které se opíraly o dodavatelské řetězce Applu.

iphone7
Starší fotografie údajného prototypu iPhone 7

Co si o snímku myslíte? Jde o skutečný iPhone 7 Plus, nebo si někdo snaží pouze mazaně získat nové fanoušky na Instagramu?

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments