Domů » Bleskovky » iPhone 7 (Plus) má být odhalen dříve. Nové MacBooky Pro přijdou později

iPhone 7 (Plus) má být odhalen dříve. Nové MacBooky Pro přijdou později

Server Bloomberg, který můžeme považovat za dostatečně důvěryhodný zdroj, před několika okamžiky přišel s informací ohledně termínu představení letošního iPhone 7 & iPhone 7 Plus. Podle jeho zpravodajů Apple nakonec novinky představí už ve středu 7. září (v 19:00 našeho času). Sedmička v datu by také měla naznačovat, že se skutečně dočkáme iPhonu 7 a nikoliv modelu s krkolomným označením 6SE, jak se v minulosti několikrát spekulovalo.

iPhone 7 Plus
iPhone 7 Plus údajně nabídne duální fotoaparát

Původně to vypadalo, že Apple novinky odhalí v týdnu od 12. září – jako pravděpodobný se jevil pátek 16. září, ale nyní to vypadá, že se dočkáme o něco dříve. Informace samozřejmě není oficiálně potvrzena, to přijde až v momentě, kdy Apple rozešle pozvánky.

Nových MacBooků Pro bychom se na akci dočkat neměli, ty má údajně jablečný gigant představit až o něco později.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

 1. lerion (neregistrovaný)

  Kdyz uz se pise o tom, ze ma byt novy iPhone odhalen drive, ocekaval bych, ze to opravdu bude drive. Vzhledem k tomu, ze novy model(y) predstavuji jednou za rok se mi zda rozdil peti dni natolik nedulezity, ze nechapu smysl bleskovky.
  A nechapu ho o to vic proto, protoze to jeste ani nebylo potvrzeno…

  Fakt clanek proto, aby byl clanek.

  • Michal (neregistrovaný)

   Sedmého je opravdu dříve, než dvanáctého, že to není potvrzeno, je v článku jasně napsáno, opět jsi napsal další, naprosto zbytečný komentář.
   Co potom děláš, když tady už několik týdnů píší, že dnes opět nevyjde výroční update mobilních windows 10?

  • Karel (neregistrovaný)

   Přesně, a především vychází z vcelku mylných informací, dříve se totiž datum pátek 16. září nejevil jako datum představení (jak je uvedeno v článku) nýbrž byl zmiňován jako datum uvedení do prodeje, čili znalejší člověk předpokládal představení o týden dříve, jelikož vždy o týden dříve v pátek (letos tedy 9.9.) Apple spouští na webu předobjednávky. Datum představení se tak očekával na 5-8.9.

   • Tak lerion vecny kritik webu sm stale se mu neco nelibi,porad to neni ono….mas asi tezkej zivot, jeste ze ty clanky nepises ty, nesnesl by jsi kdyby nekdo kritizoval tebe.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).