Domů » Bleskovky » Divoká spekulace: Letošní iPhony ponesou označení 6SE. Sedmička přijde za rok

Divoká spekulace: Letošní iPhony ponesou označení 6SE. Sedmička přijde za rok

Podle @evleaks bude nová generace iPhonů představena v týdnu od 12. září. Jejich podobu se Applu zřejmě uhlídat nepodařilo, internetem koluje spousta snímků odhalujících pouze malý odklon ze současné designové linie. A (nejen) díky tomu si patrně nové iPhony ponechají v názvu číslovku šest.

iphone_7_title

Podle posledních spekulací mají nové iPhony nést označení 6SE a 6SE Plus, čímž by se označením zařadily po bok březnového čtyřpalcového iPhonu SE. Tím by se potvrdily předchozí zprávy, že Apple přechází na tříletý obnovovací cyklus (více informací) a iPhone 7 si schovává až na příští rok, kdy jablečné telefony oslaví desáté výročí. Teprve příští rok by měly přijít „revoluční“ novinky jako zcela nový design, bezdrátové dobíjení apod.

Pokud se tyto informace potvrdí, jsme zvědaví, jak na nové iPhony zareaguje trh a akcionáři – prodeje jablečných telefonů v minulém čtvrtletí poprvé meziročně klesly, a další „evoluční“ modely by mohly zájem potenciálních zákazníků utlumit s tím, že bude lepší rok vydržet a počkat si na iPhone 7.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments