Domů » Bleskovky » iPhone 13 o sobě opět dává vědět. Prozradila ho další certifikace

iPhone 13 o sobě opět dává vědět. Prozradila ho další certifikace

Udržet tajemství v dnešním světě není vůbec jednoduchá záležitost a velké technologické společnosti by o tom mohly vyprávět. Ačkoliv se iPhone 13 má oficiálně představit až v září, na veřejnost prosakuje celá řada informací, které potvrzují jednotlivé části výbavy či designu. Tentokrát pro změnu unikla informace od Eurasijské ekonomické komise.

iphone 13 9to5mac
Spekulovaná podoba iPhonu 13

V její databázi se musejí registrovat všechna zařízení, která disponují šifrováním. Chystané iPhony 13 tuto podmínku pochopitelně splňují, proto se nevyhnuly registraci všech modelů pod označením A2628, A2630, A2634, A2635, A2640, A2643 a A2645, jež byly registrovány na verzi operačního systému iOS 14.

iphone registrace
Screenshot z registračních materiálů

Chystaný iPhone 13 má podle spekulací disponovat menším výřezem, ProMotion displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz či novým čipsetem A15 Bionic. Design by měl zůstat víceméně nezměněn. Očekává se, že všechny varianty iPhonu 13 budou představeny už v září na tradiční tiskové konferenci.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).