Domů » Bleskovky » iPhone 11 na nových obrázcích: trio fotoaparátů v hlavní roli

iPhone 11 na nových obrázcích: trio fotoaparátů v hlavní roli

Rok 2019 sice teprve začal, ale už teď se začínají objevovat první zvěsti a rendery letošních smartphonů, které si pro nás Apple připraví. Dočkali jsme se spekulací, že iPhone dostane díky technologickému postupu menší výřez v displeji a došlo také na možnosti vzhledu zadní strany, která připomíná telefony značky Huawei. Včera světlo světa spatřily obrázky, které poukazují na další možnou podobu iPhone XI/XI Max (11).

iPhone 11
Bude iPhone 11 vypadat takto? Dominovat mu má trio fotoaparátů

Trend dnešní doby velí zaujmout displejem co největší plochu přední strany a Apple by tak i podle dostupných informací měl zmenšit rámečky po stranách a redukce by se měla dotknout také výřezu v displeji.

Přední strana by tak vypadala velmi čistě a díky minimální spodní hraně by se jednalo o telefon s velmi dobrým poměrem displeje k  velikosti těla. Na rozdíl od posledních dvou generací by novinka mohla mít modul fotoaparátu orientován horizontálně a svým vzhledem i umístěním připomíná LG V40 ThinQ.

Vývoj telefonů je dlouhodobý proces a konečná podoba iPhone XI může být naprosto odlišná od dostupných renderů. Podle některých zpráv bychom mohli očekávat přechod z Lightning konektoru na USB-C či zvýšení počtu hlavních fotoaparátů. Do oficiálního představení nám však stále zbývá dlouhá doba, ve které vás budeme průběžně informovat o konečné podobě.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

11 komentářů

 1. Hnus!!! Takhle značka Apple s hoří!!!

 2. Apsolutně mě to nezajímá. Mám A3 ,od Samsungu a jsem spokojen. Je to jen tahání peněz z peněženky. Telefon výdrží v pohodě dva tři roky takže mě nějaký nový model nesejří. Strčte si ho do …..

 3. Chytrej co nemá žádný půjčky.

  Ty iPhony jsou čím dál tím ……….. stejný. Mám iPhone X a v žádném případě ho nehodlám měnit za poslední model protože Xko je prostě zatím nejhezčí telefon co kdy vyrobili . Ty materiály a dílenský spracování je prostě paráda .Jen mě serou na černých modelech ty neustálý otisky prstů ,člověka to furt nutí leštit , ale už na to kašlu . Rok co rok kupovat nový model je úplná pitomost protože změny jsou vždy minimální a už se nemají kam posouvat . Lepší dysplej a foták pro mě není argument abych kupoval každý rok nový . Tohle řeší jen blbci závyslí na telefonech . Je to spotřební zboží a ne modní ikona jak si kde kdo myslí . Nejluxusnější byli odjakživa telefony Vertu který stály statisíce a ne nějakej Iphon.

 4. Nerozumím nekonečnému napadání, že můj je lepší a hezčí a nejdražší a Ty jsi idiot, když si myslíš něco jiného…
  Za mě osobně (nikomu můj subjektivní názor nevnucuji):
  Ideální byl iPhone 5S
  Proto jsem spěchal pro SE a stále marně čekám na jeho nástupce.
  Nosím u sebe mobilní telefon a ne poloiPad..ten mám doma 12,9”.

 5. Franta Tyčka

  Kde je ten sporák?!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).