iPhone 11 na nových obrázcích: trio fotoaparátů v hlavní roli

Rok 2019 sice teprve začal, ale už teď se začínají objevovat první zvěsti a rendery letošních smartphonů, které si pro nás Apple připraví. Dočkali jsme se spekulací, že iPhone dostane díky technologickému postupu menší výřez v displeji a došlo také na možnosti vzhledu zadní strany, která připomíná telefony značky Huawei. Včera světlo světa spatřily obrázky, které poukazují na další možnou podobu iPhone XI/XI Max (11).

Trend dnešní doby velí zaujmout displejem co největší plochu přední strany a Apple by tak i podle dostupných informací měl zmenšit rámečky po stranách a redukce by se měla dotknout také výřezu v displeji.

Přední strana by tak vypadala velmi čistě a díky minimální spodní hraně by se jednalo o telefon s velmi dobrým poměrem displeje k  velikosti těla. Na rozdíl od posledních dvou generací by novinka mohla mít modul fotoaparátu orientován horizontálně a svým vzhledem i umístěním připomíná LG V40 ThinQ.

blank

Vývoj telefonů je dlouhodobý proces a konečná podoba iPhone XI může být naprosto odlišná od dostupných renderů. Podle některých zpráv bychom mohli očekávat přechod z Lightning konektoru na USB-C či zvýšení počtu hlavních fotoaparátů. Do oficiálního představení nám však stále zbývá dlouhá doba, ve které vás budeme průběžně informovat o konečné podobě.

Autor článku blank
David Skopal
Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

Kapitoly článku