Domů » Bleskovky » iPhone 11, Galaxy S10 a Nokia 3310 při pádu z helikoptéry: jak dopadla srážka s realitou?

iPhone 11, Galaxy S10 a Nokia 3310 při pádu z helikoptéry: jak dopadla srážka s realitou?

Crashtesty a droptesty patří mezi populární videa na YouTube. Ostatně není se co divit – kdo by nechtěl vidět iPhone rozmlácený kladivem či Samsung Galaxy S10 padat z okna. Lidé stojící za kanálem How Ridiculous se rozhodli, že populární pády telefonů z výšky posunou na novou úroveň. Vyletěli helikoptérou do výšky zhruba 300 metrů a následně z ní pustili několik telefonů.

nokia 3310 fall

Největší pozornosti pochopitelně neušel iPhone 11. Nutno dodat, že se iPhone na cestu nevydal sám, ale v silikonovém obalu, stejně jako druhý „parašutista“, Samsung Galaxy S10. Třetí do party byla pochopitelně legendární Nokia 3310, která žádnou ochranu nepotřebuje. Jak tento test dopadl?

Asi nepřekvapivě z něj jako absolutní vítěz vzešla Nokia 3310. Kromě pošramoceného krytu byla stále plně funkční. Nicméně iPhone 11 taktéž nedopal vůbec špatně. Sklo na zádech pochopitelně prasklo, ale telefon ihned po dopadu stále fungoval. Samsung Galaxy S10 taktéž pád přežil. Co všechno se poškodilo? To se dozvíte z přiloženého videa.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments