Domů » Bleskovky » Zákazníci si stěžují: iPad mini má další problémy s displejem

Zákazníci si stěžují: iPad mini má další problémy s displejem

Vypadá to, že „želé efekt“ není jediným problémem displeje nového iPadu mini. Někteří uživatelé hlásí, že jejich displej vykazuje zkreslení obrazu i barev při dotyku obrazovky v portrétním módu. Vlnící se obraz možná Apple uhrál na vlastnost displeje, tohle by ale neměl dělat žádný LCD panel.

Apple iPad mini 2
Apple iPad mini

Někteří uživatelé se k této vadě hlásí na sociální síti Reddit. U jednoho z nich se vada projevila už po týdnu od zakoupení iPadu mini. Nejzřetelnější je při aktivovaném tmavém módu a v momentě, kdy je použit větší tlak při dotyku.

iPad Mini 6 Screen Clearance Issue

Bohužel se asi nejedná o ojedinělý problém, protože jeden z uživatelů už od Applu obdržel nový kus iPadu, který ale měl stejný problém jako ten předchozí. Na trhu se tedy může pohybovat větší množství takto vadných kusů.

Apple iPad mini 3
Touch ID na horní hraně

Ačkoliv nový iPad mini byl jedním z příjemných překvapení podzimní konference Applu, nyní jeho koupě nezní úplně lákavě. Za pouhých pár dní je to už druhá vada displeje, která vyšla na povrch. Uvidíme, jak se k tomu Apple postaví tentokrát. Snad nás opět nebude přesvědčovat o tom, že je to vlastnost daného LCD panelu.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

11 komentářů

 1. marastudna 50

  Jistě že je to trapné-nicméně Iovce Nám opět vysvětlí,že je to vlastnost!!!!Velmi jsem se pobavil!!!

  • No Samsung to posr…
   Tak je Apple musi pokarat.

  • To už je posedlost, nemoc. Čekáš, kdy si budeš noci plivnout a kopnout. Smutný život. Říkám si, jakou asi motivaci takoví lidé mají ..? Že by si kompenzovali úpadek své oblíbené značky, třeba Sony? Dělej se sebou něco, Máro

  • Nenavrhuje si ty displeje náhodou ohryzek a samsung mu je jen vyrábí, jak nás o tom iovce neustále presvědčují? 😀

 2. Těžce ti Apple leží v žaludku? Neuvěřitelný, jak Apple rozpumpuje krev v žilách.

 3. Takové chyby bývají i u jinch značek ale Apple je prostě jako značka na ráně stejně jako Samsung a články o nich nejčtenější.
  Svým způsobem mohou provozovatele výrobcům a jejich občasným aférám, být vděčný….články lidé hltaji a penízky z reklamy se jen kutálí

  • Tak kdyby se Apple neprsil, že má nejkvalitnější zboží, vše je odzkoušené a vyladěné k dokonalosti, a lidi to po něm neopakovali a nedávali to jako jednu z hlavních předností Apple (hned po odladění iOS), tak by se to přešlo bez většího povšimnutí ve stylu hold se stane, nějaká moucha občas uteče i přes sebe větší testování.

  • To vadi aj mne. V tomto sa mi fakt paci konkurencia ktora otvorene tvrdi, ze vyraba smejdy ktore ani oni nebudu pouzivat a radsej si kupia iPhone.

   Paneboze …

  • sevcija
   Je pravda že vždy to takové jako teď nebylo…Apple to šílí a fláká poslednich pár let…značka je to sice stále prémiová, ale kvalita šedý průměr…

 4. To, že se displeje prohýbají a třeba při psaní Apple pencilem jde občas něco podobného vidět i na Pročku, to je vcelku normální u Applu. Ale že ten displej na Mini je naprostej sh.it a je daleko horší, jak předchozí generace, to je prostě zralé na to vytáhnout toho přiteplence v čele z kanclu a vyliskat ho.

 5. No, kdyby to udělalo třeba xiaomi nebo oppo či jiná značka, tak tady nezůstane nit suchá a bude se tu kamenovat, cože chcete od čínského šmejdu….
  Asi tak

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).